Za den 14. 1. (*) +27241 +8032 +409 +93
Kam Češi nemůžou? Mapa | Vše o koronaviru →

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Vítkovce zdolaly Plzeň 4:3

Hokejisté Vítkovic porazili Plzeň poprvé v této extraligové sezoně. Pardubice zdolaly v 35. kole Mladou Boleslav 2:1 v prodloužení a Liberec podlehl Brnu 2:3 po nájezdech.

Fotbalisté Jablonce deklasovali Teplice

V úvodním zápase jarní části prvoligové sezony vyhrál Jablonec v Teplicích 5:0. Na vedoucí Slavii, která má dva duely k dobru, ztrácí Severočeši z druhého místa tři body.

Třinec ukončil sérii porážek

Po čtyřech extraligových prohrách v řadě porazili třinečtí hokejisté Hradec Králové 3:1. Olomouc zdolala v 35. kole České Budějovice 3:2, Litvínov podlehl Spartě 3:5 a Zlín domácím Karlovým Varům 1:5.

Biatlonisté dojeli ve štafetě osmnáctí

Koronavirem oslabený český tým reprezentovali v závodu Světového poháru Moravec, Štvrtecký, Mareček a Karlík. V Oberhofu zvítězili Francouzi.

Pražský půlmaraton přesunut

Kvůli koronaviru se závod nepoběží v tradičním termínu na konci března, ale 5. září.

Macík vyhrál třetí etapu

Na letošní Rallye Dakar díky tomu v konečném pořadí skončil čtvrtý před Alešem Lopraisem. Vyhrál Rus Sotnikov.

Prokop na Dakaru 9.

Český automobilový jezdec si oproti loňsku o tři místa polepšil. Vyhrál Francouz Peterhansel. Tomáš Kubiena obsadil 5. příčku mezi čtyřkolkami.