Autor

Andrea Strohmaierová

V Českém rozhlase pracuji od listopadu 2005 jako redaktorka karlovarské redakce Českého rozhlas Plzeň. Slyšet mě můžete kdykoli a vidět kdekoli. Má práce totiž spočívá v přípravě různých reportáží o aktuálním dění v karlovarském regionu. Nejlepší pochvala pro mě je, když se mi povede zajímavá reportáž a posluchačům se líbí. A pokud ještě někomu pomůžu, co víc si přát. Baví mě setkání se zajímavými lidmi. A jedno velké "nej" je, že se mi moje práce stala koníčkem. 

Co mne baví? 

Je toho opravdu hodně. Například poznávat a objevovat nové věci. Také ráda zpívám, i když v současné době je to naopak - zpívá mi moje dcera. Neodolám pěkné knížce nebo filmu a relaxaci bez výletu si nedovedu představit. A baví mě, když se rozsvítí červená, to je totiž ta chvíle, která patří jen mě a našim posluchačům. A vězte je to úžasný pocit... A nesmím zapomenout ještě na smích, čokoládu a dobré lidi kolem mě. Života je zapotřebí si přece užívat a to plnými doušky... 

RSS autora

Články autora

|Andrea Strohmaierová |Zprávy z domova

Dostal lopatou, zahrabali ho do sněhu. Týraného psa se teď ujali lidé ze Šindelové

Obyvatele horské obce Šindelová na Sokolovsku zaskočil případ brutálně týraného psa. Někdo ho zbil, svázal a v pytli zahrabal do sněhu. Těžce zraněného ho pak na kraji silnice našla náhodná řidička a předala ho do péče odborníků. V okolí Šindelové to bohužel není jediný případ. Tentokrát má ale příběh týraného psa pravděpodobně šťastný konec. V odchytové stanici mu zajistili ošetření. Pes dostal nové jméno Bojar a za několik dní si pro něj přijedou noví majitelé.