Lucie Výborná obhájila v anketě titul Moderátorka roku

Český rozhlas 1 – Radiožurnál se může i nadále pyšnit nejlepší moderátorkou českého éteru. Lucie Výborná se podruhé stala Moderátorkou roku. Obhájila tak loňské vítězství v ženské kategorii ankety Moderátor roku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lucie Výborná | Foto: Marie Štruncová

Moderátorka Dopoledního Radiožurnálu chvíli po vyhlášení výsledků přiznala, že má z ocenění upřímnou radost.

„To vždycky potěší a kdo by říkal, že ne, tak by to byla asi veliká lež. Mám z toho velkou radost, vnímám to tak, že to není jen vyloženě moje uznání, ale protože mám spoustu lidí, s kterými spolupracuji, je to pro celé rádio pro které tu práci dělám“.

Přehrát

00:00 / 00:00

Rozhovor s Lucií Výbornou ve Večerním Radiožurnálu

Generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan věří, že Lucie Výborná vyhraje i v příštím roce.

„Za prvé je to úspěch, za druhé se nedivím, protože já jsem hluboce přesvědčen, když poslouchám konkurenční rozhlasy, že je Lucie skutečně nejlepší. Zaslouží si to a věřím, že udělá hattrick.“

Vítězem ankety Moderátor roku se stala Ranní show Evropy 2 s moderátory Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým a Lucií Šilhánovou.

Asociace rozhlasových organizací letos vyhlásila už druhý ročník ankety o nejoblíbenějšího moderátora českých rádií, obdoby televizních cen TýTý. Ankety se zúčastnilo celkem 17 moderátorů, moderátorek a moderátorských týmů, kteří uváděli v období od 1. ledna do 30. září 2012 svůj pořad a kteří byli nominováni svými domovskými rádii – veřejnoprávním Českým rozhlasem a soukromými rádii Frekvence 1, Rádio Impuls a Evropa 2.

Hlasování probíhalo od 1. října do 28. října 2012 jak na webových stránkách moderatorroku.cz, tak formou SMS.

Videozáznam z udílení cen najdete na webu moderátorroku.cz.

Igor Maňour, Petr Medek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme