Možná chcete mého muže. Umírající žena napsala manželovi profil pro seznamku

Zajistit pro svého manžela tu nejvhodnější náhradnici se rozhodla newyorská spisovatelka umírající na rakovinu. Pro svého chotě sepsala profil na internetovou seznamku, v němž jej líčí všem potenciálním nápadnicím. Přeje mu další velkou lásku, napsala do listu The New York Times.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

online randění - online dating - seznámení - seznamka - internetová seznamka

online randění - online dating - seznámení - seznamka - internetová seznamka | Foto: CC BY-NC-ND 3.0, emuexpert55441

V textu nazvaném "Možná byste si chtěla vzít mého manžela" popisuje Amy Krouseová Rosenthalová svého muže z pozice nejpovolanější osoby, která to může učinit.

"Vytvořím zde Jasonův obecný profil na základě mých zkušeností ze společného života v jednom domě po dobu nějakých 9490 dní," napsala žena, která publikovala více než dvě desítky knih pro děti.

Nechce prý, aby manžel, s nímž má již dospělé potomky, po její smrti trpěl samotou a doufá, že si profil přečte ta pravá osoba.

Svému manželovi profil dala jako možná poslední dárek k letošnímu svátku svatého Valentýna. "Balím tohle (jako dárek) k Valentýnu a ten nejkrásnější nekvětinový dárek ve který mohu doufat já je, že si toto přečte ta pravá osoba, najde Jasona a začně další zamilovaný příběh," napsala žena umírající na rakovinu vaječníku.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme