Autorka

Daniela Pilařová

Znamení: Blíženci

Co dělám v rozhlase: Připravuji zprávy z oblasti Děčínska – zpracovávám aktuální dění, ale také zajímavosti z oblasti kultury a životního stylu. Snažím se posluchačům přinášet i kompletní servisní informace, například z dopravy.

Před rozhlasem: Mám za sebou hlavně televizní zkušenosti, působila jsem jako kameramanka zpravodajství. Pak také jako štáb v jednom člověku, který umí jak natočit, tak napsat a nastříhat reportáž na zpravodajském webu. Na několik let jsem si vyzkoušela práci obrazového editora hlavní zpravodajské relace „Události“ v České televizi, kde jsem pomáhala utvořit novou tvář této relace v době, kdy se začalo používat virtuální studio.

Co mě baví: Hlavně moje práce. Pak také práce s obrazem, ať už za kamerou nebo foťákem. Ráda maluji a miluju knížky. Mám dvě motorky a u nás doma se vždycky vyskytují minimálně dva psi, teď zrovna jeden west highland white teriér a jeden skotský teriér.

RSS autorky

Články autorky

| dab, Daniela Pilařová |Regiony

Nehod na železničních přejezdech přibylo za poslední dva roky téměř o 50 procent

Podle policie přibývá nehod na železničních přejezdech a na kolejích. Téměř ve všech případech je to ale vina řidičů nebo neukázněných chodců, kteří si přes koleje krátí cestu. Nepozornost stála i za loňskými vážnými nehodami vlaku s auty ve Šluknově na Děčínsku. Šluknovský přejezd tak v počtu nehod patří v Ústeckém kraji na přední místa.