Autor

Drahomíra Bačkorová

Věk: ročník 1967 

Proč jste si vybrala práci právě v rozhlase? Po roční práci učitelky jsem zjistila, že bych dětem každý rok vykládala stále to samé a ztratila jsem rychle v této práci motivaci. Navíc mě baví pracovat s lidmi a především pro lidi.

Dosavadní kariéra: 1 rok ve školství (Čj, TV, ON, psaní na stroji), moderátor již neexistujícího rádia Panag, vedoucí vysílání a zpravodajství komerčního rádia (5 let), redaktor ČRo HK (2 roky), vedoucí zpravodajství ČRo HK.

Zájmy a záliby: hory co nejvyšší takže Himálaj, sport jakýkoli jen ne s míčem, stále mě překvapující dcera Tereza, hromady knih s vyloučením ženských románů, mí skvělí přátelé a kolegové, kočky Sára a Berta a západ slunce na jedné krkonošské chatě.

RSS autora

Články autora

|Drahomíra Bačkorová |Regiony

Povolební jednání v Pardubickém kraji pokračují. Skončí ANO v opozici?

Vyjednávání o nové koalici začala v Pardubickém kraji naplno až první pracovní den. ČSSD a Koalice pro Pardubický kraj by se mohla domluvit s ODS a hnutím Starostové a nezávislí. Vítězné hnutí ANO by tak stejně jako v Královéhradeckém kraji skončilo v opozici. Jednat chtějí politici celý den, jasnější obrysy by tak koalice mohla získat v podvečerních hodinách.

|Drahomíra Bačkorová |Regiony

Nevěděl jsem, že potřebuji povolení, říká kandidát na senátora a stávající starosta o obří reklamě

Pardubický kandidát na senátora, stávající starosta malé radnice Jaroslav Menšík (ANO), láká případné voliče obřím nelegálním billboardem. Poutač stojí přímo v centru jeho obvodu na jedné z nejrušnějších ulic. Případ už začal řešit stavební úřad, a to na základě několika podnětů místních občanů.