Ceny Best of Invex 2002 uděleny

Druhým dnem na brněnském výstavišti pokračoval veletrh informačních a komunikačních technologií Invex 2002. Zatímco v pondělí a úterý se jeho brány otevíraly pouze odborníkům a novinářům, od středy do pátku přivítají širokou veřejnost. V úterý večer už potřetí udělovali novináři vybraných časopisů cenu Best of Invex. Tentokrát ji z deseti udělovaných získala i čtyři čistě česká řešení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

ocenění Best of Invex | Foto: Jan Rosenauer

Potlesk od poroty získal český program pro správu softwarových licencí AuditPro, který umožňuje spravovat data z až 10 000 počítačů najednou. Další české řešení Zoner Media Explorer je určeno k editování obrázků a digitálních fotografií.

Porota vyvěstila úspěch i české hře Mafia - hře na hranici filmu odehrávající se ve třicátých letech v Americe. Poslední ocenění pro českou firmu putovalo ke společnosti Langmaster za její školicí produkt Brána vědění, díky kterému můžete pokračovat v učení, ať jste předtím absolvovali předchozí lekci na CD nebo internetu.

Další plakety si odnesly procesor AMD Opteron, digitální fotoaparát Olympus Camedia C-50 Zoom, mobilní řešení Eurotel Mobilní kancelář Profi, digitální projektor od Hewlet Packard, barevná laserová tiskárna Magicolor 2300 DL od Minolty a tabletový počítač od Fujitsu Siemens Computers.

Ceny Best of Invex předcházejí té hlavní - křišťálovému disku, který bude udělen ve čtvrtek 10. října 2002 večer.

Jan Rosenauer, Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme