Český hazard míří do světa: Fortuna se může stát jedničkou v Rumunsku

Čeští byznysmeni investují miliardy do sázkových kanceláří ve střední a východní Evropě. Upozornil na to v pátek deník Hospodářské noviny. Podle něj se společnost Fortuna v dohledné době může stát jedničkou ve svém oboru na rumunském trhu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sázková kancelář (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Fortuna v poslední době investovala v Rumunsku a v Chorvatsku. V Rumunsku za víc než dvě miliardy korun koupila sázkovou kancelář Hattrick. Pokud obchod schválí tamní úřady, stane se Fortuna jedničkou na rumunském trhu. V Chorvatsku Fortuna nedávno získala sázkovou kancelář PSV. Kromě toho česká sázková kancelář působí na Slovensku, v Polsku a taky ve Španělsku.

Podíly v zahraničních sázkových kancelářích získal taky holding Sazka Group, který vstoupil na trh v Rakousku, Řecku a Itálii. Sázková kancelář Synot začala působit v Lotyšsku, kde sponzoruje tamní fotbalovou ligu.

Největší česká sázková kancelář Tipsport na zahraničních trzích moc aktivní není - kromě Česka působí jen na Slovensku, připomínají Hospodářské noviny.

Jiří Svatoš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme