ČKD Blansko získá česká firma CASH&CAPITAL

Česká akciová společnost CASH&CAPITAL zvítězila ve výběrovém řízení na odkoupení firmy ČKD Blansko. Oznámil to správce konkursní podstaty ČKD Blansko Marian Jeřábek. Výběrové řízení vyhlásil Jeřábek v rámci konkursu 30. června a z původně šesti zájemců postoupili do druhého kola výběru čtyři. Jeden z nich ještě před ukončením odstoupil. Částka nabídnutá za podnik nebude zveřejněna.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

CASH&CAPITAL má nejpozději do 29. prosince uzavřít se správcem konkursní podstaty smlouvu o prodeji podniku. Smlouvu může uzavřít i subjekt, ve kterém má vítězný účastník 100procentní účast. Majetek podniku bude převeden podle Jeřábka až po zaplacení kupní ceny, což očekává v lednu příštího roku. Pokud vítěz výběrového řízení nepodepíše se správcem smlouvu do 29. prosince, bude vyzván druhý účastník v pořadí, kterým je italská společnost s ručením omezeným Co-VER SRL. Třetí ve výběrovém řízení skončila česká firma JET INVESTMENT.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme