ČKD Blansko získá česká firma CASH&CAPITAL

Česká akciová společnost CASH&CAPITAL zvítězila ve výběrovém řízení na odkoupení firmy ČKD Blansko. Oznámil to správce konkursní podstaty ČKD Blansko Marian Jeřábek. Výběrové řízení vyhlásil Jeřábek v rámci konkursu 30. června a z původně šesti zájemců postoupili do druhého kola výběru čtyři. Jeden z nich ještě před ukončením odstoupil. Částka nabídnutá za podnik nebude zveřejněna.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

CASH&CAPITAL má nejpozději do 29. prosince uzavřít se správcem konkursní podstaty smlouvu o prodeji podniku. Smlouvu může uzavřít i subjekt, ve kterém má vítězný účastník 100procentní účast. Majetek podniku bude převeden podle Jeřábka až po zaplacení kupní ceny, což očekává v lednu příštího roku. Pokud vítěz výběrového řízení nepodepíše se správcem smlouvu do 29. prosince, bude vyzván druhý účastník v pořadí, kterým je italská společnost s ručením omezeným Co-VER SRL. Třetí ve výběrovém řízení skončila česká firma JET INVESTMENT.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme