Dnes se vybere letošní nejlepší česká banka a pojišťovna

Jedna z českých bank a pojišťoven dnes dostane přívlastek nejlepší za letošní rok. Soutěž už podruhé vyhlašují Hospodářské noviny. Podle zástupce šéfredaktora Martina Jašminského má soutěž klientům ukázat, jaká banka a pojišťovna má nejkvalitnější služby a produkty.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bankomat. Ilustrační foto. | Foto: Tomáš Adamec

„Jsou tam určitá vstupní kritéria, kdy se díváme například na šíři nabídky služeb jednotlivých bank a pojišťoven, což je první filtr. Z něj poté sestavujeme první desítku - deset bank a deset pojišťoven,“ řekl Jašminský.

Vstupní nominací do soutěže jsou dvě oblasti „Jak se banky a pojišťovny chovají vůči svým klientům, což je klientské část hodnocení. A jak se banky a pojišťovny chovají ke svým akcionářům a investorům,“ přiblížil Jašminský a dodal:

„Obě kategorie jsou měřitelné, proto si myslíme, že výsledek může jako jeden z ukazatelů pomoci klientům rozhodnout se, jako banku nebo pojišťovnu si vyberou.“

Klára Bílá, ak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme