Hannoverský strojírenský veletrh otevírá brány

V německém Hannoveru dnes začíná tradiční jarní strojírenský veletrh, účastní se ho 6 000 vystavovatelů ze 60 států světa. Jeho hlavním hostem bude Ruská federace. Slavnostní otevření veletrhu se také dnes večer ujmou oba nejvyšší představitelé pořadatelské a hostitelské země, prezident a kancléř.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pohled z lanovky na výstaviště

Pohled z lanovky na výstaviště | Foto: Alexandr Pícha

Rusko se chce představit jako dynamicky se rozvíjející region, do kterého se vyplatí investovat. 6 let nepřetržitého ekonomického růstu a jisté sociální prosperity není jen důsledek rostoucích cen ropy na světových trzích.

Rusko není pouze zemí surovin, ale také tržní ekonomiky a vyspělých technologií. O tom se návštěvníci veletrhu mají přesvědčit na ploše více než 6,5 tisíce metrů čtverečních a v doprovodných programech.

Hitem ruské expozice má být světová premiéra superekologického automobilového motoru s automatickou regulací kompresního poměru v závislosti na jízdních podmínkách.

David Šťáhlavský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme