Redaktorka Českého rozhlasu Barbora Kladivová dostala prestižní Národní cenu kvality

Ve Španělském sále Pražského hradu se budou za chvíli oceňovat ty nejlepší firmy a organizace v Česku. Národní cena kvality patří k těm nejprestižnějším oceněním, jaké společnosti z komerční i veřejné sféry můžou dostat. Jedna z nich míří i do Českého rozhlasu Barboře Kladivové.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Barbora Kladivová | Foto: Twitter, Barbora Kladivová

Starost o své podřízené nebo třeba znalost znakové řeči zaměstnanců - i za to v minulosti dostaly některé podniky a organizace Národní cenu kvality. Prestižní ocenění si odnášejí firmy z komerční i veřejné sféry po celém světě.

Jednu z Národních cen kvality v úterý večer převzala i redaktorka Radiožurnálu - za sérii reportáží o nebezpečných hračkách.

Inspektoři varují před plyšovým oslíkem z Číny, uvolňují se z něj drobné části

Číst článek

Národní cena kvality České republiky přišla v době, kdy české podniky byly více konfrontovány s konkurenčním prostředím nejen ve

světě, ale i na domácím trhu. Program měl za cíl veřejně ocenit podniky, které systematicky zlepšovaly jakost všech svých činností a dosahovaly tak výsledků, které jim umožňovaly v tvrdém konkurenčním prostředí dosahovat vynikajících výsledků.

Tento program je určeni pro inspiraci, povzbuzení a poučení těch, kteří se dosud touto cestou nevydali.

ČRo Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme