Cristiano Ronaldo dal jasně najevo svůj názor na Coca-Colu. Té okamžitě klesla hodnota akcií

Vyhlášený portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo dal v pondělí na tiskové konferenci před zápasem Portugalska s Maďarskem jasně najevo, co si myslí o Coca-Cole. Při usednutí před novináře vzal dvě lahve limonády a nahradil je vodou. Hodnota akcií Coca-Coly vzápětí začala klesat.

Budapešť Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Cristiano Ronaldo slaví vítězství nad Maďarskem | Zdroj: Reuters

Takřka okamžitě po Ronaldově gestu a vyjádření názoru na slazený drink spadla tržní hodnota Coca-Coly o čtyři miliardy dolarů. Cena akcií pak klesla z 56,10 dolaru na 55,22 dolaru, informoval The Guardian

Limonádový gigant je jedním z oficiálních sponzorů fotbalového mistrovství Euro 2020. K celé situaci se vyjádřil v úterý s komentářem, že „každý má své chutě a potřeby, co se týče pití, a může si dovolit, jaký nápoj mu vyhovuje“.

Tiskový mluvčí Eura ještě dodal, že hráči mají na výběr mezi vodou a Coca-Colou a je jen na nich, kterým nápojem se osvěží.

Cristiano Ronaldo patří ve světě mezi fotbalové špičky. Na kontě má ocenění, jako jsou Zlatý míč nebo Zlatý míč FIFA, a v roce 2009 vyhrál cenu Ference Puskáse o nejhezčí gól roku. V roce 2020 se stal prvním fotbalistou, který za svou kariéru vydělal přes miliardu dolarů.

Tomáš Vojkovský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme