Smlouva o prodeji IPB je k dispozici na internetu

Ministerstvo financí v poledne na svých internetových stránkách zveřejnilo loňskou smlouvu o prodeji Investiční a Poštovní banky do rukou Československé obchodní banky. Odtajnění vláda schválila minulou středu. Jednou ze smluvních stran je ministerstvo financí, což je podle mluvčího Libora Vacka také důvod, proč je smluvní dokument zveřejněn na stránkách ministerstva.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Je to onen dokument, který řeší problematiku záruky státu za aktivy podniku IPB. V této chvíli je to v podstatě historický dokument, neboť je to dokument podepsaný v červnu loňského roku. Během doby, která uplynula od okamžiku podpisu, mnohé se již změnilo. Jsou známy další postupy, kterými se bude ubírat činnost jak ČSOB, tak Konsolidační banky z hlediska restrukturalizace těchto aktiv a jsou připraveny nové smluvní okumenty, které ošetří celou tu problemtiku z hlediska současnosti i z hlediska následujících měsíců."

Markéta Kaclová, Bohumír Mazáč Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme