Soutěž podnikatel roku bude mít své vítěze

Nejúspěšnější podnikatelé v České republice si večer převezmou své ceny. Soutěž podnikatel roku se koná už po desáté. Klání má celkem tři kategorie: Technologický, Začínající a Sociálně prospěšný podnikatel. Vítěze čeká i účast v mezinárodní soutěži podnikatelů z celého světa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podnikatel, byznysman /ilustrační foto/ | Foto: Comstock Images

Podle Magdaleny Součkové, vedoucí partnerky Erns and Young v České republice, která akci pořádá, byly podmínky pro přihlášení do soutěže jednoduché: "O titul se může ucházet každý tuzemský podnikatel, který je alespoň dvaceti pěti procentním vlastníkem firmy a firma existuje minimálně dva roky."

Kromě celorepublikového vítěze porota ocení i podnikatele v jednotlivých krajích. Podle Součkové vítězství pomáhá firmám se na trhu zviditelnit:

"Já bych řekla, že to je publicita pro vítěze samotného, že jim to velmi pomohlo v podnikatelském prostředí, velmi to motivuje zaměstnance, kteří jsou hrdí na svoji práci a odběratelé si také podniku více váží. Myslím si, že to má pozitivní ohlas."

Václava Marešová, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme