Autor

Eva Kadlčáková

Co dělám v rozhlase:
Pro Český rozhlas České Budějovice uvádím proudové vysílání a pořad Zdravíčko, pro Dvojku Českého rozhlasu právnický Kontakt. Mimoto připravuji několik pravidelných rubrik, včetně autorských fejetonů.

Před rozhlasem:
Moje spolupráce s Českým rozhlasem se datuje od roku 1993, s přestávkami jsem prošla redakcemi literatury, zpravodajství a publicisticky. Mezitím jsem si zkusila i práci televizní a agenturní. Každá má něco do sebe, rozhlasová mi ale učarovala nejvíc.

Co mě baví:
Léta mi dělalo potíže oddělit pracovní povinnosti od rodinných, ale s věkem se to lepší. A tak se konečně ráda starám o své blízké, o domácnost i o chalupu. A ve volném čase se snažím cvičit a plavat, chodit do přírody i za kulturou, aktivně se jí věnovat a čas od času vytvořit i něco jiného než koláč. Přesto: svoji profesi mám moc ráda a dokud nezestárnu docela, bude mi s Vámi a pro Vás potěšením...

RSS autora

Články autora

|Eva Kadlčáková, Eva Presová |Regiony

Do Písku se po roce opět vrací hazard

Jediný den chyběl vyhlášce, umisťující výherní hrací přístroje na okraj Písku, do pouhého roku existence. Písečtí zastupitelé ji svým rozhodnutím dnes zrušili a nahradili novou obecně závaznou vyhláškou, která zohlednila deklaraci Sdružení zábavního průmyslu UNASO.

|Eva Kadlčáková |Regiony

Strakoničtí radní rozhodnou o zdržení stavby na tamním náměstí

Revitalizace Velkého náměstí a navazujících prostor ve Strakonicích má mírné zpoždění. Dodavatel už ví, že nestihne dokončit první etapu v termínu 10. srpna letošního roku. Potvrdil to Pavel Rittenauer, jenž vykonává pro město stavební dozor. První etapu tvoří už zprovozněný úsek v ulici U Svaté Markéty a velká část samotného Velkého náměstí.