Fotbal - online přenos FC Red Bull Salzburg - Olympique Marseille, 3. května 2018 21:05, Red Bull Arena, Salzburg

RB Salzburg

Olympique Marseille

2 : 1

(0:0)

• Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.
  • Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes jsou na programu odvetná utkání semifinále Evropské ligy a my prostřednictvím tohoto online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy FC Red Bull Salzburg a Olympique Marseille. Zápasem Vás provede Vendula Zdražilová.
  • První čtvrtfinálový duel

První vzájemný duel zvládli lépe fotbalisté Olympique Marseille, kteří v patnácté minutě otevřeli skóre zápasu. Florian Thauvin hlavičkou usměrnil míč do sítě a dal tak svému celku náskok. Salzburgští se snažili o vyrovnání, do konce první půle se jim to ale nepodařilo. A ve třiašedesáté minutě se Marseille utrhlo a druhým gólem, jenž vsítil Clinton N´Jie si své vedení pojistilo. V sedmasedmdesáté minutě mohlo být pro Salzburg lépe. Fredrik Gulbrandsen svou střelou napálil tyčku Marseille, která tak zachránila slibné vedení hráčů Marseille. To nakonec jeho hráči udrželi až do konce a do odvety si tak odnesli nadějný výsledek.
  • Odveta v Salzburgu

Domácí rozhodně nic nezabalí a na svém hřišti se pokusí o vstřelení minimálně dvou branek a budou chtít dorovnat náskok hostů, aby si vynutili alespoň nastavenou hrací dobu. V tomto případě ale nesmí žádnou branku inkasovat. Naopak hosté se budou snažit svůj dvoubrankový náskok z domácího utkání ubránit, aby si postup do finále Evropské ligy nenechali vzít. Každopádně nás čeká velmi zajímavý odvetný duel, tak si ho nenechte ujít.
  • Jak to nakonec celé dopadne, nám napoví samotný zápas. Z něho je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
  • Úvodní sestavy:

FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Lainer, Ramalho, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara, Samassékou, Valon Beriša – Schlager – Dabbur, Gulbrandsen.
    Náhradníci: Stankovic – Pongračić, Leitgeb, H. Wolf, Yabo, Hwang, Minamino.

Olympique Marseille: Pelé – B. Sarr, Rami, Gustavo, Amavi – Maxime López, M. Sanson – Thauvin, Payet (C), Ocampos – Germain.
    Náhradníci: Escales – Kamara, Rolando, Sertic, Anguissa, Sari, N'Jie.

Rozhodčí: Karasev – Averjanov, Kalugin.
  • Utkání právě začalo.
  • O výkop se postarali fotbalisté z Marseille a hned se tak pokusí projít na polovinu svého soupeře. Vůbec poprvé v tomto duelu.
  • A hned přišla slibná šance hostů, Valère Germain si vyskočil v pokutovém území a chtěl hlavičkovat na domácí branku, nakonec se mu to ale nepovedlo.
  • U míče ale hosté zůstanou. Mají k dispozici autové vhazování kousek od rohového praporku. Takže mohou před brankou Salzburgu zaútočit znovu.
  • Z pravé strany posílal do pokutového území centr Germain, ale jeden z domácích obránců míč zachytil a poslal ho do bezpečí. Poprvé tak budou domácí fotbalisté útočit.
  • Centr na nabíhajícího Stefana Lainera nevyšel. Byl příliš přetažený a Lainer poté také o balón přišel. Míč se tak znovu dostane na polovinu Salzburgu.
  • Hosté si pohlídali další náznak akce ze strany domácího celku, který se tak ke střele před Pelém nedostal. Brankář Marseille tak bude mít odkop od své branky.
  • Jenže bleskově se hráči Salzburgu dostali zpět, kde chvilku kombinovali před Pelém, ale ten neměl vůbec žádnou práci, neboť na něho nezamířila ni jedna střela.
  • Duje Ćaleta-Car fauloval kousek od velkého vápna Payeta a hosté budou mít zajímavou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
  • Do malého vápna přiletěl míč, který pravé tyčky domácí branky chtěl balón sklepnout do branky Red Bullu, ale nakonec to měl na dlouhou nohu a Salzburg si tak mohl oddychnout.
  • Poté se k míči dostali zase hráči Salzburgu, ale před brankou Marseille se ke střele opět nedostali. Balón tak má ve své moci opět Yohann Pelé, jenž ho znovu odkopne od svého zařízení.
  • Po pravé straně se brance hostů přiblížili znovu domácí hráči, ti poté vybojovali další autové vhazování a pokusí se ohrozit Pelého branku.
  • Jenže z toho znovu nic nebylo. Obránci Marseille zastavili střelu po zemi a znovu se tak vydají na opačný konec hřiště.
  • Po pravé straně unikal Thauvin, ale na míč poté nedosáhl. Nakonec ho domácí zakopli za zadní čáru a následovat tak bude rohový kop pro Marseille, který zahraje Dimitri Payet.
  • Na letící balón si vyskočil Sarr, ovšem jeho šance skončila pouze na zákroku obrany Red Bullu. Ten tak bude pro následující chvíle znovu u balónu.
  • Duje Ćaleta-Car posílal centr kousek před velkým vápnem, na ten si ale dříve doběhl Yohann Pelé a znovu tak bude míč odkopávat od branky Marseille.
  • Důležité
    Munas Dabbur se dostal do velké šance, když střílel po zemi na hostující branku. A Yohann Pelé musel jít poprvé do zákroku, když balón chytil vleže do svých rukavic!
  • Domácí se tak nakonec postarali o nejvýraznější akci zápasu. A to jim vlilo krev do žil a znovu útoční na hostující polovině.
  • Gulbrandsen se dostal k další střele před Pelého brankou, ovšem jeho rána z pravé strany skončila mimo tři tyče.
  • Hosté se nemohou vymanit z menšího tlaku domácích, kteří se tak opět dostali do blízkosti velkého vápna. Tentokráte ale z toho nebyla střela, která by Pelého ohrozila.
  • Po delší době se do akce vydali také hosté, ale Sansonova střela, skončila mimo tři tyče. Balón poslal záložník Marseille pouze vedle branky Red Bullu.
  • Další náznak šance pro Salzburg, který zastavil ofsajd. To postrannímu sudímu neuniklo a okamžitě zdvihl svůj praporek.
  • Poté se faulu dopustili hosté a domácí hráči tak budou mít k dispozici volný přímý kop hráči Red Bullu Salzburg.
  • Munas Dabbur poté centroval míč směrem k brance hostů, ale ten příliš přetáhl a balón skončil na obraně hostů. Ti se tak znovu pokusí přemístit na druhou stranu, aby ohrozili Walkeho.
  • Hráči Marseille z obrany zakládají další akci. Nikam se ale příliš neženou, myslí i na zadní vrátka, aby nedopustili domácím skórovat.
  • Florian Thauvin se dostal k míči u pravé postranní čáry, ovšem hned na to ho o něj obral jeden z domácích obránců a ten hru otočil na druhou stranu.
  • Germain málem šel do samostatné akce, jenže v momentě přihrávky byl zřejmě v ofsajdové pasti a z celé slibné akce tak nebylo zhola nic.
  • Na druhé straně dlouho před velkým vápnem kombinovali své přihrávky hráči Salzburgu, ale do zdárného konce akci nedotáhli. Hosté je o míč včas obrali a míří do útoku.
  • Domácí znovu nepřesně rozehrávali na polovině Marseille, do výraznější akce se tak opět nedostali. Obránci Olympique Marseille zavřeli svá vrátka a pomohli svému brankáři.
  • Yohann Pelé se dostal k míči po nepřesné střele Fredrika Gulbrandsena a hned na to ho odkopl od své branky až na polovinu Salzburgu.
  • Valon Beriša potáhl akci po levé straně, ale svou přihrávkou pak svého spoluhráče nenašel. Míč skončil za zadní čárou a bude tak následovat pouze další odkop od marseillské branky.
  • Po nepřesné akci na straně hostů se k míči zase lehce dostali domácí, poté Haidara chtěl uniknout ještě blíže Pelého branky, ale jeden z hostů zakopl balón za postranní čáru. Red Bull tak má k dispozici další autové vhazování.
  • Sarr poslal míč Lópezovi, ten se ale dále nedostal. Další náznak akce Marseille tak skončil velmi brzy.
  • Z pravé strany střílel Haidara, ale Yohann Pelé z výskoku ukryl míč ve svých rukavicích a zastavil tak další nadějnou akci agilního domácího celku.
  • Hosté hrají spíše pasivně, na polovině domácích se do bezhlavé akce opět nepustili a vrací se zpět do obrany. Před Pelého branku totiž míří znovu domácí hráči.
  • Hned na to na druhé straně poslal Beriša k zemi Payeta a hosté mají k dispozici další volný přímý kop.
  • Payetův centr si ale domácí hráči pohlídali a míč stejně doputoval jen vedle pravé tyče z pohledu Walkeho branky.
  • Ocampos podél levé postranní čáry chtěl centrovat balón do pokutového území, ovšem jeden z domácích hráčů balón zachytil a poslal do zámezí. Hosté udrží útok, budou mít autové vhazování.
  • Žlutá karta
    Sarr poslal rukou k zemi Ulmera a sudí nekompromisně vytahuje první žlutou kartu utkání. Domácí mají volný přímý kop.
  • Tato standardní situace domácím ale nevyšla a míč přetáhli až na druhou stranu. Hosté ovšem zakopli balón za zadní čáru a Red Bull bude zahrávat rohový kop.
  • Ten poté Beriša rozehrál, ale nikoho svým centrem před hostující brankou nenašel.
  • Blíží se koncovka prvního poločasu a až na velkou šanci Dabbura ze dvanácté minuty, jsme příliš atraktivní duel neviděli. Hosté tak mají stále k postupu do finále blíže, než domácí celek.
    Maxime López dostává žlutou kartu, když zezadu rukou zastavil domácího hráče.
  • Fauly hostů přibývají. Nyní Amavi zastavil unikajícího Schlagera. Sudí ale vše vyřešil domluvou a tentokráte pro kartónek žluté barvy nesáhl.
  • Domácí pak byli v kombinaci před hostující brankou příliš pasivní a k míči se tak dostal Yohann Pelé, který ho znovu dlouhým odkopem poslal až na polovinu Salzburgu.
  • Valère Germain se v hlavičkovém souboji s Amadouem Haidarou ocitl na zemi, nakonec je ale v pořádku a okamžitě se zvedá. Hra tak bleskově pokračuje dále.
  • Thauvin vymyslel zajímavý centr z pravé strany, na který si ale nikdo z jeho spoluhráčů nevyskočil. Míč tak končí v moci domácích hráčů a ti tak míří do další akce.
  • Hosté drží míč na polovině domácích a drží ho tak co nejdále od své branky. Závěr první části hry je tak v jejich režii.
  • Další odkop od svého zařízení provedl Pelé a poslal tak svůj tým do asi poslední akce prvního poločasu.
  • Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se bude nastavovat ještě jedna minuta.
  • Ještě přišla standardní situace pro hosty. Payet zahrával volný přímý kop, jenže z této akce opět nezapršelo. První poločas je tak už definitivně u konce.
  • První poločas skončil.
  • První poločas tohoto odvetného utkání je za námi. V něm měl největší šanci ve dvanácté minutě Munas Dabbur, jeho přízemní střelu ale pokryl hostující brankář Pelé. Poté nebyl k vidění příliš pohledný fotbal. Zejména hosté se pochopitelně zaměřují pouze na obranu, aby si svůj náskok z prvního utkání co nejdéle udrželi. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 22:10.
  • Střely na branku: 2 – 0
  • Začal druhý poločas.
  • Germain posílal z pravé strany centr na nabíhajícího Payeta, který na něho ale nedosáhl. Poté ale míč dostal na kopačku Ocampos, jenž rozvlnil pouze boční síť domácí branky.
  • Rami hlavou poslal míč na malou domů pro Pelého, který ho hned poslal na opačnou stranu.
  • Nyní rozehrál míč od své branky domácí brankář a hráči Salzburgu tak mohou projít do další akce před brankou Marseille.
  • Důležité
    Dimitri Payet zasekl míč na levé straně velkého vápna, poté ho nacentroval nabíhajícímu Valèremu Germainovi, jenž příliš zbrkle vystřelil a poslal míč jen těsně vedle pravé tyče Walkeho branky.
  • Další akce hostů, kteří jsou v úvodu druhého poločasu aktivnějším týmem. Sarr chtěl vybojovat míč, nakonec ho ale domácí poslali za zadní čáru. Rohový kop pro Marseille.
  • Nyní se ke slovu dostali zase domácí hráči, ale překonat Pelého se jim nepodařilo.
  • Gól
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Nyní se to už ale povedlo a domácí otevírají účet tohoto zápasu. Nyní už na hosty ztrácejí jediný gól. AMADOU HAIDARA prošel obranou hostů jako nůž máslem a poté svou střelou uvnitř velkého vápna překonal bezmocného Pelého v brance hostů – 1:0.
  • Hosté se hned snažili o odpověď, jejich náskok je už jen poloviční a dá se očekávat ještě větší domácí tlak. Red Bull je tak už blízko smazání svého manka.
    Další faul hostů. Rami přidržel Dabbura a nepustil ho dále. Sudí tak vytahuje další žlutou kartu na straně Marseille.
  • Duje Ćaleta-Car se rozhodl střílet z dobrých pětatřiceti metrů a nakonec jeho letící střela skončila v náruči Pelého, který nakonec musel zasahovat.
  • Dabbur střílel z pravé strany velkého vápna na hostující branku, míč ale poslal jen vedle Pelého branky.
  • Hosté se tak mohou právem začínat obávat o výsledek. Domácí notně ožili a je jich plné hřiště, zatímco hráči Marseille působí až příliš pasivně.
  • Důležité
    Dabbur dostal přihrávku do pokutového území a těsně před Pelém se pokusil o patičku, jenže trefil svou druhou nohu a nakonec z obrovské šance nebylo nic!
  • Hosté nechávají otevřená zadní vrátka a znovu pustili Salzburg do další šance. Hráči Marseille jsou tak už celkem nervózní.
  • Po delší době se do útoku dostali opět hosté, ale znovu to bylo bez jakéhokoli ohrožení domácí branky. Walke na nic nečekal a poslal míč okamžitě na opačnou stranu.
  • Gól
    Hosté přicházejí o svůj náskok a domácí tak jdou do vedení o dvě branky. Agilní Salzburg tak právě vymazal své manko a začíná se znovu od začátku. Schlager střílel kousek před brankou hostů a míč by šel mimo tři tyče. Jenže špičkou kopačky si ho do vlastní branky sklepl BOUNA SARR a díky tomuto nešťastnému momentu jsou ve hře domácí hráči.
  • No a je tu úplně nový náboj, nová situace, což zejména hosté vůbec nečekali. Ale nutno podotknout, že za svůj laxní přístup v utkání je vedení domácích zasloužené.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Hee-chan Hwang.
  • Střídání
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Maxime López, přichází André Anguissa.
  • Domácí hráči se opět dostali na polovinu Marseille, kde se ke střele dostal Dabbur. Ten ale mířil opět mimo Pelého branku.
  • Důležité
    Další velká šance a domácí měli ke třetí brance hodně blízko. Hee-chan Hwang poslal míč přesně k levé tyči z pohledu Pelého branky, ten ale na poslední chvíli balón vyšťoural na rohový kop!
  • Hosté jsou jako opaření a vůbec nenašli recept, jak na rozjetý Red Bull hrát. Naopak domácí hrají s lehkostí a vytvářejí si další slibné šance.
  • Germain hlavičkoval před Walkem a míč se ocitl na horní části břevna domácí branky.
  • Beriša zpětnou přihrávkou poslal v pokutovém území míč na Hwanga, ale tomu se zakončit nepodařilo.
    Haidara zastavil unikajícího Payeta, pověsil se mu na záda a poté ho poslal k zemi. Za to dostává žlutou kartu.
  • Volný přímý kop pak zahrál sám Payet, poslal míč do pokutového území, ale nikdo z jeho spoluhráčů se ke střele před Walkem nedostal.
    Domácí byli opět v úniku, Hwanga ale rukou k zemi srazil Germain a vyfasoval tak pro svůj tým další žlutou kartu.
  • Amavi převzal míč od Germaina, druhý jmenovaný pak vyslal centr na Payeta, ale ten se svou střelou nedokázal před Walkem prosadit.
  • Hosté vybojovali další rohový kop, který odehraje Payet.
  • Na jeho centr si vyskočil Germain, ale jeho zakončení chybělo více přesnosti. Nicméně hosté stále drží útočnou polovinu.
  • Jdeme do poslední desetiminutovky druhého poločasu. Pokud tímto výsledkem skončí tato část hry, půjde zápas do prodloužení.
  • Další akce hostů před Walkem, z čehož vybojovali hráči Marseille další volný přímý kop. Ovšem ani v této standardní situaci branku domácích neohrozili.
  • Čas začíná ubíhat velmi rychle, do karet to rozhodně hraje domácím hráčům, kteří stále drží nadějné vedení o dvě branky. Dočkáme se prodloužení, nebo jeden z týmů rozhodne o svém postupu už v základní hrací době?
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Takumi Minamino.
  • Střídání
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Clinton N'Jie.
  • Beriša nepustil hosty před branku Walkeho a nakonec pak on sám střílel z levé strany. Jeho akce ale skončila pouze na obraně hostujícího celku.
    Žlutou kartu dostává Dimitri Payet (Olympique Marseille).
  • Nepřesná střela hostů znamená pouze odkop od domácí branky, který provede Alexander Walke.
    Žlutou kartu dostává André Ramalho (FC Red Bull Salzburg).
  • Důležité
    Thauvin centroval míč do pokutového území a jeden z hostů si stěžoval u sudího, že domácí zahráli rukou. Hlavní rozhodčí však ukazuje, že vše bylo v pořádku. Opakovaný záznam však ukázal, že skutečně domácí rukou zahráli a asi se měla kopat penalta.
  • N´Jie mohl jít úplně sám na domácí branku, jenže byl v ofsajdové pasti a postranní sudí svůj praporek včas zdvihl.
  • Důležité
    Payet nacentroval míč na nabíhajícího N´Jieho, který hlavičkoval jen těsně vedle domácí branky. Hosté tak nebyli daleko od postupového gólu, domácí si tak mohli oddychnout.
  • Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty.
  • Hwang zkoušel přihrát spoluhráči, tomu ale míč utekl. Nakonec ale domácí vybojovali ještě rohový kop.
  • A ještě jeden roh pro domácí, ten zahraje Dabbur.
  • Druhý poločas skončil.
  • Domácí hráči smazali své manko z prvního zápasu a nakonec po výhře 2:0 dosáhli na vytoužené prodloužení a mají tak stále šanci postoupit do finále Evropské ligy.
  • Začal první poločas prodloužení.
  • U míče jsou hosté a hned se dostávají do blízkosti branky domácích.
  • N´Jie se snažil sklepnout míč za Walkeova záda, ale jeho střelecký pokus zamířil jen vedle domácí branky. Nyní bude následovat odkop od ní.
  • Haidarův centr zablokovala obrana hostů a poslala míč do zámezí. Další autové vhazování pro domácí celek.
  • Thauvin chtěl střílet z levé strany, zabránili mu v tom ale domácí hráči, kteří zakopli míč za zadní čáru a hosté tak vybojovali rohový kop.
    Duje Ćaleta-Car poslal k zemi Payeta a dostává žlutou kartu.
  • Thavin zahrál tuto standardní situaci, ale nikdo z jeho spoluhráčů se ke střele před domácí brankou nedostal. Následuje tak odkop od Walkeho branky a ten pošle domácí do dalšího útoku.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Andreas Ulmer, přichází Marin Pongračić.
  • Hwang se dostal na levou stranu pokutového území, ale z úhlu hostujícího brankáře nepřekonal, neboť mu ve skórování zabránil jeden z hostujících obránců.
  • Domácí vybojovali rohový kop a mají tak další možnost navýšit své vedení.
  • Důležité
    Obrovská šance pro Salzburg! Těsně před brankou hostů hlavičkoval Duje Ćaleta-Car a jen díky včasnému přesnému zákroku Pelého hosté neinkasovali. Domácí tak znovu byli blízko dalšímu gólu.
    Žlutou kartu dostává Jordan Amavi (Olympique Marseille).
  • Střídání
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Rolando.
  • Dabbur byl v další domácí šanci, ale jeho další střela skončila jen mimo tři tyče.
  • Hosté přišli o míč a znovu tak nabízejí možnost pro domácí, aby ohrozili Pelého branku. Jenže střela Dabbura skončila opět mimo.
  • Další rohový kop pro Salzburg. Beriša svůj centr poslal přímo před branku Pelého, který ale situaci před svou brankou ustál. Následuje tak odkop od jeho branky.
  • Gustavo střílel kousek od velkého vápna a jeho střelu pak zlikvidovala obrana domácích. V prvním prodloužení se bude nastavovat ještě jedna minuta navíc.
  • Míč mají na kopačkách domácí hráči a ještě se snaží ohrozit hostující branku, první poločas prodloužení už je pomalu, ale jistě u konce.
  • První prodloužení skončilo.
  • První poločas prodloužení je za námi. V něm jsme žádnou branku neviděli, ale hodně blízko z několika šancí k ní měli domácí hráči, kteří jsou hodně aktivní a chtěli by tak dokonat senzaci. Zatím je tak pro oba týmy vše otevřené.
  • Začalo druhé prodloužení.
  • Haidara přetáhl svůj centr z pravé strany a míč poslal jen vysoko nad branku hostů. Následovat tak bude odkop od Pelého branky.
  • Domácí pokračují ve své aktivní hře i ve druhém poločase prodloužení a nyní se Beriša dostal do blízkosti velkého vápna. Jeho zakončení ale nebylo přesné.
  • Hosté se znovu nedostali do blízkosti domácí branky a hráči Salzburgu tak měli další možnost útoku. Jejich zakončení ovšem opět ke gólu nevedlo.
  • Lainer se dostal do hlavičkového souboje s hostujícím hráčem a byl chvíli mírně otřesen. Nakonec ale pokračuje ve hře.
  • Volný přímý kop pro domácí po faulu na Berišu, jenž se stále nezvedá z trávníku. Od hostujícího hráče dostal kolenem na koleno a nevypadá to s ním vůbec dobře.
  • Beriša odchází s lékaři za postranní čáru a dojde k jeho dalšímu ošetření.
  • Diadie Samassékou pak zahrál tuto standardní situaci, jeho centr ale odvrátil do bezpečí jeden z hostujících obránců.
  • Beriša je zpět ve hře a vypadá to tedy, že je v pořádku.
  • Lainer ve skluzu centroval míč na nabíhajícího spoluhráče, ale nakonec se z další slibné akce nic nekonalo.
  • Hosté zahráli rohový kop, domácí ale odolali. Nicméně hráči Marseille stále drží polovinu soupeře.
  • Gól
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Obrovská rána pro domácí, kteří už byli krok od penaltového rozstřelu, ale místo toho přichází asi zlatá branka pro hosty. ROLANDO po rohovém kopu od Payeta sklepl míč kousek před domácí brankou a míč umístil k bližší tyči – 2:1. Hosté tak jsou už krok od finále Evropské ligy. Domácí, aby si vynutili penalty, museli by vsítit ještě dva góly. Asistence: Dimitri Payet.
  • Domácí tak už vědí, že bude hodně těžké prosadit se jednou, natož dvakrát. Hosté tak mohou v klidu ubránit zbytek druhého prodloužení a mohou tak začít slavit postup do finále.
    Žlutou kartu dostává Munas Dabbur (FC Red Bull Salzburg).
  • Haidara se opřel pořádně do soupeře a za druhou žlutou kartu v utkání putuje předčasně do sprchy.
    Žlutou kartu dostává Rolando (Olympique Marseille).
  • Nastavovat se budou ještě dvě minuty. U míče jsou hosté a kontrolují tak hru.
  • Hosté se dlouho drželi na polovině domácích, ale k další střele se před brankou Walkeho nedostali. Ještě to zkusí hráč Salzburgu před brankou Marseille, ale už to stačit nebude.
  • Konec zápasu.
  • Je dobojováno. Hosté nakonec rozhodli o svém postupu do finále Evropské ligy gólem ve 116. minutě druhého prodloužení, když se po rohovém kopu trefil těsně před domácí brankou Rolando a jeho spoluhráči se tak mohli radovat. Nicméně klobouk dolů je třeba smeknout před domácím Salzburgem, který bojoval do poslední chvíle. Na postup do finále to sice nestačilo, ale i tak rozhodně v letošním ročníku Evropské ligy zanechali velmi pozitivní stopu.
  • Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:10. Rohy: 8:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:15.
  • To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.