Fotbal - online přenos FC Kodaň - SK Slavia Praha, 25. října 2018 18:55, Telia Parken, Kodaň - aktualizováno:

FC Kodaň

SK Slavia Praha

0 : 1

(0:0)

• Děkujeme za pozornost, mějte se krásně.
  • Slavia veze z Kodaně výhru 1:0 díky trefě Matouška po centru Coufala z první minuty druhého poločasu. V tabulce C je tak nyní o dva body před svým dnešním soupeřem a o bod za Zenitem Petrohrad. Za dva týdny přivítá Kodaň v Edenu. Zmiňovaný Matoušek se ve slávistickém dresu prosadil poprvé po přestupu z Příbrami.

Slavia disponovala po celý zápas parádní obranou a svého protivníka pustila k jediné vyložené šanci. Ukázala, že v Evropě se s ní zkrátka musí počítat.

Jediným negativním momentem může být situace z druhého poločasu, kdy stejně jako v Kyjevě nechal rozhodčí vykázat představitele slávistiscké lavičky na tribunu. Tentokráte se jednalo o trenéra brankářů Štěpána Koláře.
  • Konec zápasu.
  • Kolář rozehrál na pravou stranu a Coufal se dotkl míče hlavou již v autu.
  • Křižný centr Bjellanda zleva propadl až do malého vápna k rukavicím Koláře.
  • Ngadeu narval míč až na polovinu hřiště z pozice stopera.
  • Velkou chybu Kodaně v rozehře nepotrestal Traoré z pravé strany.
  • Traoré napálil míč po pravé straně, co nejdál od branky Slavie.
  • Frydrych trefil míč nečistě na pravé straně, Kodaň vhazovala.
  • Kodaň se zatím v nastavení nedostala k ničemu.
  • Bořil byl připravený na levé straně a poté křížem oslovil Tecla, který počkal na rozběhnutého Coufala.
  • Tecl takticky fauloval Bjellanda na pravé straně a rozehraje tak Andersen.
  • Deli nevyzrál na levé straně na Papagiannopoulose na konci rychlého útoku.
  • Několik hlavičkových soubojů v krátkém sledu, posléze se musí bránit hostující celek.
  • Zmrhal postrčil Ankersena zleva na hranici vápna domácích. Rozehrávku bere Andersen.
  • Střídání
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Josef Hušbauer, přichází Simon Deli.
  • Důležité
    Pět minut se nastavuje!
  • Kolář je ještě ošetřovaný.
  • Důležité
    Kolář zaznamenal (možná) nejdůležitější zákrok zápasu. Vyběhl na levou stranu velkého vápna a skočil pod nohy Sotiriouovi, chytil míč do rukavic. Domácí se sice dožadují penalty, ale ta se pískat nebude.
  • Zmrhal si chtěl obhodit protihráče na levé straně, ale dopustil se faulu na vlastní polovině.
  • Zmrhal s Hušbauerem chtěli posunout míč až na střed vápna k Teclovi, ale ten byl opět v ofsajdu.
  • Teclovi byl na levé straně odmávaný ofsajd.
  • Frydrych byl aktivní na hranici vápna, Ngadeu zakončil zleva na přední tyč do rukavic Andersena.
  • Střídání
    Nakonec jde dolů Stoch a obranu posílí Frydrych.
  • A to před rohem zprava po dobré práci Coufala.
  • Slavia ještě pošle do hry Olayinku.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Rasmus Falk, přichází Denis Vavro.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Kenan Kodro.
  • Kontr čtyři na tři. Stoch nahrál na levou stranu Traorému, ale ten nenašel Tecla na hranici vápna.
  • Série přihrávek domácích na hostující polovině až zakročil Bořil zleva proti Skovovi.
  • N´Doye byl faulovaný, ale Kodaň ani neodcentrovala z pravé strany při výhodě.
  • Jenže brání výborně, nepouští Kodaň do větší šance a začíná sahat po třech bodech.
  • Slavia už se tolik nežene směrem dopředu.
  • Skov byl zastavený Bořilem na pravé straně a Slavia rozehrává v kombinaci se Stochem.
  • Stoch nakopl míč k Teclovi na levou stranu, ale toho připravil o balón Papagiannopoulos.
  • Hosté přerušili útok domácích faulem na Součka na Falka na levé straně.
  • Stoch nerozehrál přesně z levé části vápna, ale balón mířil od presujícího N´Doyeho do rukou Koláře.
  • N´Doye poslal míč na pravé straně do Bořil, následuje aut před vápnem Pražanů.