Fotbal - online přenos FC Viktoria Plzeň - GNK Dinamo Záhřeb, 14. února 2019 21:00, Doosan Arena, Plzeň - aktualizováno:

Viktoria Plzeň

Dinamo Záhřeb

2 : 1

(0:1)

• Z Plzně je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
  • Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:11.
  • Plzeňští fotbalisté dokázali zvládnout úvodní souboj play-off Evropské ligy proti Dinamu Záhřeb! Po nepovedeném prvním poločase přišel ve druhé půli zlepšený výkon, který korunoval dvěma góly hrdina utkání Luděk Pernica. Plzeňané si tak vezou do odvety v Chorvatsku zajímavý výsledek.
  • Konec zápasu.
  • Minutu z nastaveného času máme za sebou a také standardní situaci, která domácím přinesla rohový kop.
  • Na hrací ploše se ocitl po faulu domácí útočník Tomáš Chorý a rozhodně na nohy nespěchá.
  • Hlavní sudí nastavuje dvě minuty.
  • Neúspěšný útok Plzně zahájil poslední minutu řádné hrací doby dnešního souboje.
  • Centr hostů do pokutového území nakonec nepřinesl ohrožení pro Kozáčika.
  • Žlutá karta
    Jan Kovařík zastavil rodící se útok Dinama pouze za cenu faulu a nizozemský sudí Gözübüyük tasí žlutou kartu!
  • Hosté se nyní dostali také k možnosti zaútočit, ale centr Bruna Petkoviče nebyl podařený.
  • Kovaříkův centr do vápna obrana Dinama odvrátila do autu.
  • Plzeň i po gólu chce být aktivní a vybojovala další rohový kop.
  • Dnešní utkání sleduje 9 731 diváků.
  • Gól
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po dalším rohu se domácí ujímají vedení! Hrošovský poslal centr do šestnáctky, kde míč proskákal až na LUĎKA PERNICU, který se stává plzeňským hrdinou utkání!
  • Roh Plzeňanů nebyl vůbec špatně rozehraný, ale zakončení se nepodařilo.
  • Domácím se povedlo vybojovat rohový kop.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází Tomáš Chorý.
  • Bruno Petković se dostal ke střeleckému pokusu a poprvé musí vytáhnout zákrok i Kozáčik.
  • Hosté se snaží hrát zkušeně a zbytečně neriskovat, proto nyní přišel místo riskantní přihrávky raději pas zpět na obránce.
  • Plzeňští hráči se nyní dostali i k zakončení, když se míč dostal na hranici vápna na Tomáše Hořavu, který zpoza hráče prověřil Livakoviče.
  • Havel se dobře dostal mezi několika soupeři, ale následně po pasu na Hrošovského se celá akce Plzně přibrzdila a po pasu na Kayambu i skončila.
  • Střídání
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Iyayi Atiemwen.
  • Po rohovém kopu se opět dral do zakončení Jean-David Beauguel, ale jeho pokus hlavou nebyl úspěšný.
  • Na druhé straně zajímavá možnost pro Plzeň a bude z toho rohový kop.
  • Nikola Moro dostal dobrý míč od Olma a pokusil se poslat balón na branku. Pernica míč tečoval a Kozáčik se tak musel snažit, aby míč zkrotil.
  • Petržela s Kovaříkem vybojovali na levé straně míč, ale po následném pasu na Beauguela celá akce domácích končí.
    Žlutou kartu dostává Marin Leovac (GNK Dinamo Záhřeb).
  • Jean-David Beauguel neuspěl v útočném výpadu a hned mohli zahrozit hosté, ale jejich zajímavou kombinaci nakonec Nikola Moro nezakončil střelou na branku.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Ubong Moses Ekpai, přichází Milan Petržela.
  • Po rohovém kopu se dral k hlavičkovému zakončení Kévin Théophile-Catherine, ale nakonec se mu vůbec nepovedlo.
  • Hosté zvolili zajímavý signál pro rozehrávku standardní situace, a nakonec po střele Oršiče a odrazu míče od Hubníka budou zahrávat ještě rohový kop.
    Pouze za cenu nedovoleného zákroku nyní zastavil Roman Procházka útočný výpad Dinama.
  • Hořava dobře posunul míč na Kovaříka na levou stranu, tomu se však centr do vápna nepovedl.
  • Plzeňané se nyní dostali k balónu a jejich kombinace začíná od stoperů.
  • Střídání
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mario Šitum, přichází Nikola Moro.
  • Tomáš Hořava získal míč, ale jeho rychlý pokus o zakončení nebyl úspěšný.
  • Bruno Petković centroval z pravé strany do pokutového území, ale pouze na obsazeného spoluhráče, který se k zakončení nedostal.