Argentina

Mexiko

2 : 0

(0:0)

• Po poměrně nevýrazném bezgólovém prvním poločase se argentinská mašina probudila. Motor nastartoval kapitán Lionel Messi, jenž přesnou střelou z dálky poslal Jihoameričany do vedení. To navýšil v 87. minutě nádhernou ranou Enzo Fernández. Mexičané odpověď nenašli a 3 body si tak po vítězství 2:0 připisují Argentinci.

Pro dnešek to bude vše, přeji příjemný zbytek večera a zase někdy na počtenou!
  • Konec zápasu.
  • Rozhodčí ještě hru protahuje, ale hraje se pouze u branky Ochoy.
  • Poslední nastavenou minutu tráví Mexičané na soupeřově polovině. Dobrý centr ale odvrací Otamendi.
  • Efektní rabonou poslal Jiménez balon do vápna, tam ale čekali připravení stopeři Argentiny.
  • Argentinci se zatáhli do bloku a všechny balony jen odkopávají.
  • Faulující Messi hru opět alespoň na chvíli pozdržel.
  • Mexiko kombinuje na vlastní půlce. To bílomodrým samozřejmě vyhovuje.
  • Acuňa zřejmě dostal křeč a hra je tak na chvíli přerušena.
  • Centr z pravé strany odhlavičkoval do bezpečí Lisandro Martínez.
  • Montes skvěle vystoupil proti rozběhnutému Palaciosovi.
  • Argentinci jsou na balonu a vpřed se vůbec nehrnou.
  • Žlutá karta
    Žlutá karta pro tým Mexiko (Roberto Alvarado).
  • Gól
    Argentina právě vstřelila branku!
    Když se prosadil ten nejzkušenější, tak teď i ten nejmladší! Po krátkém rohu posunul Messi míč na ENZA FERNÁNDEZE, který se po přešlapovačkách zbavil soupeře a z levé strany šestnáctky vyslal přesnou utaženou střelu na vzdálenější tyč. 2:0. Asistence: Lionel Messi.
  • Bojovník Acuňa zajistil roh pro svůj tým.
  • De Paul mohl upalovat vpřed, ale míč si ukopl daleko a byl zastaven Gutiérrezem.
  • Otamendi situaci příliš nezvládl a z dobré šance na odkop zametl pouze na roh.
  • Ve středu pole kombinuje Gutiérrez s Morenem a Jiménezem.
  • Přesné oko pomezního přisuzuje autové vhazování bílomodrým.
  • Jiénez se krásně uvolnil, jenže poté vyslal až příliš dlouhý pas na Alvarada.
  • Po standardní situaci sice hlavičkoval Moreno, nicméně jeho prodloužení sebral do rukavic Emiliano Martínez.
  • Pozdě dobíhající Palacios jen podkopl kličkujícího Antuňu u pravé postranní čáry.
  • Gallardo rozehrává akci Mexika.
  • Faul na argentinského šikulu Messiho byl odpískán až při třetí kličce.
  • Nevybíravý Herrera podkopl Romera a na míči tak jsou opět Argentinci.
  • Messi se na dlouhou nohu natahoval pro míč, jenže jeho centr přišel zpoza čáry.
  • Palacios skvěle rozjel akci na Álvareze, který se pokoušel posunout na Messiho, jenž byl ale hlídaný Morenem.
  • Aut rozehrávající Molina s vhozením míče na hrací plochu příliš nespěchá.
  • Messi sice prošel přes dva hráče, ale dobře postavený Moreno jej nakonec stopnul.
  • Argentinci se poněkud zatáhli na vlastní polovinu a nechávají herní kreativitu na soupeřích.
  • Střídání
    Střídání v týmu Mexiko:
    ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Roberto Alvarado.
  • Před Messim zahrál Jiménez.
  • O výkop se nyní stará Emiliano Martínez.
  • Důležité
    Z ničeho nic vyplaval z druhé vlny Molina, jenž měl zajímavou střeleckou pozici z rohu šestnáctky! Šajtlí však poslal balon daleko mimo tři tyče.
  • Nepřesní Mexičané pouze zahráli do zámezí. Rozkouskovaná hra samozřejmě svědčí Argentině.