hokej - online přenos HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, 19. dubna 2018 17:00, DRFG Arena, Brno

Kometa Brno

Oceláři Třinec

5 : 2

(2:1, 2:1, 1:0)

• Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
  • Příjemný podvečer z brněnské DRFG Areny. Svatostánek pod hradem Špilberkem bude dnes svědkem další parádní podívané, konkrétně čtvrtého finálového zápasu play-off, kde proti sobě nastoupí HC Kometa Brno a HC Oceláři Třinec.
  • Dosavadní průběh play-off

V prvním utkání série jasně dominovali Oceláři. Ve WERK ARENĚ si vyšlápli na Kometu 5:1, dvakrát se trefil Jakub Petružálek a lepší vstup si tak hokejisté s drakem na hrudi asi ani nedokázali představit. Kometa se ale oklepala z úvodního nezdaru a v utkání číslo 2 také našla dvoubrankového střelce. Jan Hruška dostal své barvy do vedení 2:0, snížit se sice podařilo Jiřímu Polanskému, na startu třetí části ale trefil přímo branku hned po buly Martin Zaťovič a jeho branka byla následně také vítězná.

Včerejší utkání, v pořadí třetí, nabídlo napěchované brněnské areně vyrovnané utkání, kde se domácí dostali do dvoubrankového vedení, které ale krátce po polovině utkání ztratili a začínalo se od začátku. Vítězný gól dal po parádním pasu kapitána Leoše Čermáka Tomáš Vincour, který měl před sebou odkrytou bránu a mířil neomylně.

• Úvodní sestavy:

HC Kometa Brno: Čiliak (Langhamer) – Barinka, O. Němec (A), Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs – R. Zohorna, Hruška, M. Erat (A) – Zaťovič, P. Holík, Haščák – Mallet, Nečas, H. Zohorna – L. Horký, L. Čermák (C), Vincour – Dočekal.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), D. Musil, Jank, Roth, Linhart (A), Matyáš – Rákos, R. Vlach, Petružálek – Dravecký, Marcinko, Rudovský – Adamský (A), Polanský, Svačina – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík – Kofroň.

Rozhodčí: Hodek, Pešina – Tošenovjan, Lederer.
  • Co se týká změn v sestavě, z té třinecké vypadli obránce Milan Doudera a útočník Erik Hrňa, nahradili je Bohumil Jank a Jan Rudovský. Kometa se naopak drží hesla, že vítězná sestava se nemění a v DRFG Areně tak ke čtvrtému finále nastoupí mančaft ve stejném složení jako včera.
  • Na ledové ploše už jsou nastoupeny oba celky. Kometa i Třinec jsou seřazeni na modré čáře, aby si vyslechli státní hymnu.
  • Na úvodní buly se staví Vlach proti Hruškovi...
  • Utkání právě začalo.
  • Hosté vyhráli vhazování a první lajna se okamžitě tlačí před Čiliaka.
  • Petružálek měl hned v úvodu dvě velké šance! Nejprve byl sám na levé tyči, ale nepřekonal Čiliaka, následně střílel z mezikruží, rovněž neúspěšně.
  • Zaťovič sprintoval po levé straně, jeho tvrdou ránu vyrazil Hrubec ramenem mimo tři tyče.
  • Ke střele se dostal také Rudovský, Čiliak byl ale opět na svém místě a vyrazil kotouč betonem.
  • Hodně svižný začátek čtvrtého finále trochu uklidní zakázané uvolnění Ocelářů.
  • Němec drží puk za vlastní brankou a čeká až mu dostřídají spoluhráči.
  • Vincour byl v dobré střelecké pozici mezi kruhy, jeho pokus ale zablokoval Musil.
  • Hosté se nedostali do pásma, Roth rozehrává na vlastní modré čáře.
  • Dlouhé nahození vyrazil Čiliak do rohu kluziště.
  • Gól
    Kometa právě vstřelila branku!
    Po necelých čtyřech odehraných minutách se domácí dostávají do vedení! Kometa ujela do přečíslení tří proti dvěma, MARTIN ERAT přejel modrou čáru, podržel puk, sjel si na osu hřiště a střelou zápěstím trefil přesně levý horní růžek! Asistence: Radim Zohorna.
  • Hra je na chvíli přerušena, na modré čáře před brněnským pásmem se upravuje led.
  • Už se pokračuje, Oceláři kombinují před brněnskou bránou.
  • Důležité
    Teď měli Brňané velké štěstí! Před Čiliakem tečoval střelu od modré čáry jeden z vlastních obránců, slovenský gólman stihl zasáhnout, ale puk pravděpodobně poskakoval kolem brankové čáry. Nakonec jej brněnští beci uklidili pod Čiliaka.
  • Mallet nyní dobře ve středním pásmu odzbrojil Ciencialu.
  • Hosté jsou v ofsajdu, vhazovat se bude před modrou čárou.
  • Gól
    Třinec právě vstřelil branku!
    Další tečovaný puk už ale končí v brněnské bráně. Do Krajíčkovy střely od modré čáry vložil čepel ROMAN VLACH a puk propadl brněnskému gólmanovi mezi betony. Asistence: Lukáš Krajíček, Jakub Petružálek.
  • První lajna Komety si nyní vytvořila obrovský tlak před bránou a štěstí si teď vybrali Oceláři! Radim Zohorna měl puk sám před úplně prázdnou bránou, nemohl ale zakončit. Následně Zohorna zůstává ležet na brankovišti.
  • Vylučovat se ale nebude, vhazování před Hrubcem.
  • Domácí stále drží soupeře v pásmu.
  • Kometu inkasovaná branka spíše nakopla. Z levé strany to nyní zkoušel Holík, Hrubec byl proti jeho střele připraven.
  • Matyáš rozehrává z vlastního pásma.
  • Nepřesná rozehrávka Třince. Zakázané uvolnění.
  • Mallet udělal kličku na útočné modré čáře a rozhodčí posoudil situaci jako ofsajdovou. Následuje komerční přestávka.
  • Po vhazování ve středním pásmu útočí čtvrtá formace Komety v čele s Leošem Čermákem.
  • Hosté zakládají útok z vlastního pásma, konkrétně Dravecký.
  • Střelu od modré čáry si pohlídal Marek Čiliak.
  • Pár ostřejších souborů nyní v brněnské třetině, zatím se ale vylučovat nebude.
  • Trest
    To už neplatí. První přesilovou hru si zahrají hosté. Hynek Zohorna je vyloučen na dvě minuty za podražení.
  • Kometa hned vyhazuje. Bekhendem poslal puk pryč z pásma Gulaši.
  • A opět Gulaši. Tentokrát po mantinelu a s přehledem.
  • Ani nyní Oceláři nerozestavěli přesilovkovou formaci. Kometa znovu vyhazuje.
  • Třinec už kombinuje před Čiliakem.
  • Vlach vybídl na brankovišti stojícího Marcinka, ten minul puk!
  • Leoš Čermák vyhazuje podél mantinelu.
  • A domácí jsou už v plném počtu. První přesilovou hru hosté nevyužili.
  • Krejčík s Hruškou se dostali do přečíslení, domácí obránce ale nestačil zakončit, byl totiž faulovaný.
  • Trest
    Tomáš Linhart už sedí na trestné lavici, ve vyložené šanci zahákoval Krejčíka a inkasuje dvě minuty.
  • Hosté vyhazují puk a rychle střídají.
  • Čiliak počkal na Krejčíka, který zakládá další akci.
  • Domácí už kombinují v útočném pásmu.
  • Gól
    Ve čtvrtém zápase to Kometě vyšlo. Podařilo se jí využít přesilovou hru tak, jak to zvládala ve čtvrtfinále i semifinále. Martin Zaťovič z pozice vedle brány vybídl mezi kruhy HYNKA ZOHORNU, který se z mezikruží trefil přesně k tyči! Asistence: Martin Zaťovič, Martin Erat.
  • Důležité
    Holík se řítil z pravé strany úplně sám na Hrubce, hostující gólman skvěle zasahuje!
  • Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Brňanů. Hrubec po další nebezpečné střele podržel kotouč.
  • Zakázané uvolnění hostujícího celku, Ocelářům nevyšla dlouhá rozehrávka.
  • Hynek Zohorna odvrátil na modré čáře puk mířící do pásma Komety a hosté zakládají další útok.
  • Hynek Zohorna s Nečasem se dostali do přečíslení, druhý jmenovaný ale nestihl zakončit.
  • Kometa si vytvořila obrovský tlak a nyní má ponechanou výhodu.
  • Trest
    Vladimír Svačina hákoval ve vlastní třetině protihráče a už sedí na trestné lavici.
  • Krejčíkovu ránu vyrazil Hrubec, následně se hosté osvobozují.
  • Domácí čekají za vlastní bránou a chystají se rozehrát další útok.
  • Kombinace jim ale nevyšla a musejí začínat znovu od Čiliaka.
  • Oceláři opět vyhazují.
  • Hosté už jsou v plném počtu, druhá přesilová hra Kometě příliš nevyšla.
  • Chmielewski z levé strany zkoušel střelu, puk ale neprošel až k Čiliakovi.
  • Další pokus hostujícího forvarda zablokoval Haščák, puk se nakonec zatřepal až v ochranné síti.
  • Adamský z otočky od mantinelu zkusil překvapit Čiliaka, ten proti jeho pokusu úspěšně máchl lapačkou. Následně si Svačina ještě vyřizuje něco na brankovišti s domácími obránci, vylučovat se ale nebude.
  • Martin Erat vyhazuje na zakázané uvolnění, hra se vrátí před Čiliaka.
  • Další dlouhý puk, tentokrát ale první formace Komety dobruslila situaci a zakázané uvolnění se pískat nebude.
  • Hosté to nyní zkusili bekhendem od levého mantinelu, Čiliak, sice nadvakrát, ale úspěšně zasahuje.
  • Hosté se dostali ještě ke dvěma dorážkám na brankovišti po střele od modré čáry, Čiliak ale skvěle zasahuje!
  • První třetina skončila.
  • Dvacet minut čtvrtého finále je za námi a o něco lépe jsou na tom domácí hokejisté. Skóre utkání otevřel Martin Erat, který prostřelil Hrubce z přečíslení. Hostům se sice podařilo vyrovnat, když Roman Vlach tečoval Krajíčkovu střelu od modré čáry, poslední slovo ale měla v první třetině Kometa. Hynek Zohorna stál na konci úspěšné kombinace v přesilové hře a vrátil domácím vedení.

Střely na branku

Kometa 11
    Oceláři 13
  • Začala druhá třetina.
  • Oceláři jsou v útočném pásmu.
  • Důležité
    Hruška vybojoval puk za Hrubcem, poslal jej mezi kruhy na úplně volného Hynka Zohornu, který ale minul hostující bránu!
  • Zakázané uvolnění, hra se vrací před Hrubce.
  • Jank dostal puk do útočného pásma, tam se ale Třinec dlouho neudržel.
  • Nečas chtěl co nejrychleji přejet do útoku, nevšil si ale, že se v pásmu zdržel Mallet. Ofsajd.
  • Druhá formace Ocelářů bojuje o puk za bránou Čiliaka.
  • Mallet na chvíli získal puk v pásmu soupeře, nic z toho však nebylo.
  • Vincour se snažil dostat podél mantinelu do lepší pozice, kotouč mu ale utekl.
  • Horký nestihl dobruslit kotouč a nepřesná rozehrávka tak končí zakázaným uvolněním Komety.
  • Horký dostal puk z vlastní třetiny.
  • První formace Komety, konkrétně Zohorna s Hruškou se málem dostali do šance, obrana hostů se ale včas vrátila.
  • Vlach zakončoval bekhendem v pádu na brankovišti, Čiliak jeho pokus kryje a přerušuje hru.
  • Adamský si šikovně sklepl puk ze vzduchu na modré čáře, dobruslil před bránu Čiliaka a střelou na lapačku pořádně vyděsil brněnského gólmana.
  • Domácí hráli vysokou holí v útočném pásmu, vhazovat se tak bude ještě před modrou čarou.
  • Hosté teď měli hodně prostoru před Čiliakem a Kovařčík při dorážce jen těsně minul pravou tyč.
  • Hynek Zohorna dostal puk z vlastního pásma, kam se Oceláři dostali za pomoci neúmyslného zásahu čárového rozhodčího.
  • Petružálek dlouho bojoval u mantinelu o puk s Malcem, nakonec souboj zvládl lépe a hosté se dostávají do pásma.
  • Trest
    Přesilová hra pro Třinec. Za bránou Čiliaka se do sebe pustilo hned několik hráčů a vyloučen je nakonec Tomáš Malec za hrubost.
  • Hosté drží pásmo.
  • Hynek Zohorna vyhazuje puk a domácí hned střídají.
  • Martin Zaťovič poslal puk o mantinel přes celé pásmo pryč.
  • Ani teď se Oceláři nedostali do pásma.
  • Bartejs nedostal puk za modrou čáru.
  • Gól
    Brňané zvyšují náskok ve vlastním oslabení. Hynek Zohorna a ALEXANDRE MALLET se dostali do úniku dvou na jednoho. První jmenovaný poslal puk svému parťákovi z útoku a domácí útočník s číslem 95 na zádech bekhendovým blafákem nedal Hrubcovi šanci: Asistence: Hynek Zohorna.
  • Gól
    Hosté se rychle vracejí zpět do zápasu. U mantinelu se dostal k puku LUKÁŠ KRAJÍČEK, rozhodl se pro střelu a kotouč propadl až za Čiliaka. Asistence: Aron Chmielewski, David Musil.
  • Třinečtí se drží v útočném pásmu.
  • Puk se nyní odrazil mezi diváky a oba celky si můžou na chvíli oddechnout.
  • Hosté stále drží útočné pásmo.
  • Puk byl sražen do ochranné sítě a v rohu kluziště se do sebe pustilo více hráčů, nejaktivnější ale byli Rákos s Čermákem, kteří jsou bez helmy.
  • Trest
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomáš Linhart – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Leoš Čermák – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
  • Hynek Zohorna posílá puk do středního pásma.
  • Musil musel ve vlastním pásmu rychle rozehrávat před napadajícím Eratem.
  • Zakázané uvolnění teď zastavuje rozehrávku Komety.
  • Střela od modré čáry a Čiliakovi puk poskakoval před brankovištěm. Dorazit se ho pokusil Polanský, netrefil však ideálně.
  • Nečas přenechal puk Dočekalovi, který střílel, jeho rána ale byla zablokovaná.
  • Důležité
    Tečovaný pokus od modré čáry, Hrubcovi projel puk těsně vedle tyčky!
  • Hynek Zohorna jen nahodil od mantinelu puk na Hrubce, ten přerušuje hru.
  • Holík dostal puk mezi kruhy, odkud vystřelil na Hrubcovu lapačku. Třinecký gólman opět raději přeruší hru.
  • Gól
    Domácí se vydali do přečíslení ve třech lidech na dva hostující hráče. Alexandre Mallet chtěl poslat puk přes útočné pásmo, ten se ale odrazil od třineckého beka přímo na hokejku TOMÁŠE VINCOURA, který trefil puk přesně do šibenice. Asistence: Alexandre Mallet, Tomáš Malec.
  • Střídání
    Střídání v týmu HC Oceláři Třinec: ze hřiště odchází Šimon Hrubec, přichází Peter Hamerlík.
  • Václav Varaďa střídá gólmany! Do branky se poprvé ve finále staví Peter Hamerlík!
  • Důležité
    Haščák nahodil puk z rohu kluziště na Hamerlíka, který jej zvláště trefil hokejku a málem skončil v bráně!
  • Zakázané uvolnění Ocelářů.
  • Střelu od modré čáry Hamerlík pohlídal a přerušuje hru.
  • Trest
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Vladimír Dravecký neuhlídal svoji hokejku a inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.
  • Domácí přesilovková formace kombinuje v útočném pásmu.
  • Trest
    Oceláři to budou mít nyní hodně těžké. Vladimír Roth sekl Erata a míří na trestnou lavici.
  • Kometa vyhrála vhazování a drží se před Hamerlíkem.
  • Zaťovič ztratil hokejku a rychle míří na střídačku, Kometa stále drží pásmo.
  • Hosté jsou ve čtyřech, zároveň se jim daří vyhodit puk.
  • Hosté opět vyhazují.
  • Hamerlík přerušuje hru, hosté za 13 sekund budou v plném počtu.
  • Gulašiho rána od modré čáry minula prostor mezi třemi tyčemi.
  • Hosté jsou v plném počtu.
  • Druhá třetina skončila.
  • Po dvou třetinách se dýchá opět o něco lépe Kometě, která tentokrát vede o dvě branky. Na 3:1 zvyšoval v polovině utkání ve vlastním oslabení Alexandre Mallet. O minutu později dokázal střelou od mantinelu odpovědět Lukáš Krajíček. Dvougólové vedení ale vrátil domácím parádní střelou Tomáš Vincour. Po brance brněnského forvarda střídal hostující tým gólmany. Do branky se poprvé ve finálové sérii postavil Peter Hamerlík, který zatím drží nadějí Ocelářů nad vodou. Další třetina začne přibližně v 19:00.

Střely na bránu

Kometa 20
    Oceláři 20
  • Začala třetí třetina.
  • Hosté se hned natlačili do brněnského pásma.
  • Brňané zvládli dostat puk do střední třetiny.
  • Důležité
    Nahození ze středního pásma těsně před Čiliakem skočilo a brněnský gólman odehrál puk v nouzi přímo na hokejku Marcinka, který z úhlu těsně minul branku!
  • Na druhé straně se dostal k dorážce na brankovišti Dočekal, Hamerlík ale stihl srazit betony a udržel kotouč ve výstroji.
  • Domácí rozehrávají od vlastní brány.
  • Tečovaný puk si opět pohlídal Hamerlík. Vhazovat se bude po jeho pravici.
  • Ciencialu obrali domácí obránci o puk a mohou rozehrát.
  • Erat se dokázal ve středním pásmu uvolnit přes Linharta, v rozhodující fázi mu ale puk skočil od hokejky.
  • Hynek Zohorna si nevšiml signalizace ofsajdu a hrál dál, nakonec je situace posouzena jako úmyslný ofsajd a hra se stěhuje před Čiliaka.
  • Rudovského střelu vyráží Čiliak do ochranné sítě.
  • Mallet posunul puk na Nečase, který es dostal do pásma, tam o něj však rychle přišel a nedostal se ke střele.
  • Trest
    Martin Nečas následně putuje na trestnou lavici a Brňané se budou muset bránit v oslabení. Dvě minuty – vysoká hůl.
  • Hosté drží útočné pásmo.
  • Krajíček trefil Zaťoviče a puk se odráží do středního pásma.
  • Ondřej Němec vyhazuje puk potřetí.
  • Třinec se nemůže dostat do pásma. Vyhodit se podařilo Hynku Zohornovi.
  • Hosté se nyní připravili sami o pásmo nepřesnou rozehrávkou.
  • U mantinelu zůstává ležet Ondřej Kovařčík, hra je přerušena.
  • Ondřej Kovařčík už se dostal na střídačku, musel mu však pomoci týmový lékař a spoluhráči.
  • Domácí jsou v plném počtu.
  • Kometa drží puk na hokejkách ve vlastním pásmu.
  • Důležité
    Zaťovič našel mezi kruhy Holíka, jehož střelu zvládl Hamerlík vytěsnit mimo tři tyče!
  • Hamerlík má kotouč ve své moci. Hra je přerušena a následuje komerční přestávka.
  • Jank vyslal prudkou střelu ze středního pásma, Čiliak podržel puk ve výstroji.
  • Ocelářům nevyšla kombinace a puk je ve středním pásmu.
  • Trest
    Přesilová hra pro Brno. Tomáš Marcinko vysekl Eratovi hokejku. Dvě minuty – sekání.
  • Trest
    Hosté se ale v oslabení dostali do přečíslení a mohli jet dokonce dva pouze na Čiliaka, Ondřej Němec ale zatáhl za záchrannou brzdu, když podrazil Adamského.
  • Důležité
    Hamerlík je na střídačce! Hosté jsou v šesti.
  • Oceláři přišli o pásmo a Čiliak se pokoušel trefit prázdnou bránu, vyhození se mu ale nepodařilo.
  • Gulaši mohl střílet do prázdné, chtěl ale raději najít najíždějícího Holíka. Přihrávka byla nepřesná a čárový rozhodčí píská zakázané uvolnění. Vhazuje se před Čiliakem.
  • Další zakázané uvolnění Komety. Hamerlík je sice zpět v bráně, ale když Oceláři vyhrají buly, je nachystaný hned vyrazit na střídačku.
  • Další zakázané uvolnění. Roth sice dojížděl kotouč, dle rozhodčích to ale nestihl před čárou a tak se hra opět vrací před brněnského brankáře.
  • Důležité
    Holík se dostal do velké šance, když v přečíslení rychle změnil směr jízdy, dostal se mezi kruhy a těsně minul levou tyč!
  • Martin Dočekal nyní jako buldog prošel mezi hostujícími beky a dostal se ke střele. Hamerlík zasahuje a vhazovat se bude po jeho pravici.
  • Hruška se Zohornou kombinují v útočném pásmu.
  • Rothova tečovaná střela od modré čáry a Čiliak opět zasahuje.
  • Další nahození už brněnský gólman podržel v lapačce. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Komety.
  • Hosté bojují o puk pásmu Komety.
  • Brňané jej posílají do středního pásma.
  • Následný přechod Třince přes modrou čáru zastavil ofsajd.
  • Důležité
    Dnešní zápas sleduje 7700 diváků. V DRFG Areně je vyprodáno.
  • Zakázané uvolnění domácích hokejistů. Vhazování před Čiliakem.
  • Puk je opět ve středním pásmu, kam se ho Brňané snaží nyní dostávat za každé situace.
  • Puk poskakoval po vhazování před Hamerlíkem. Hostující gólman ho raději přikryl lapačkou.
  • Bartejs před Adamským poslal puk rychle pryč z pásma.
  • Puk se dotkl ochranné sítě v pásmu Komety a vhazování es chystá před Čiliakem.
  • Krajíčkova rána od modré čáry mířila příliš vysoko.
  • Další puk nyní doklouzal k Čiliakovi, který opět přerušuje hru.
  • Petružálkovo nahození minulo brněnskou branku.
  • Krejčík dostal puk z vlastního pásma, Oceláři se ale okamžitě vracejí.
  • Petružálek to zkusil z velkého úhlu, Čiliak připraven.
  • Hamerlík byl posledních deset sekund opět venku z brány, před vhazováním v útočném pásmu Ocelářů se ale vrací do brankoviště.
  • Domácí posílají vysokým obloučkem puk z pásma ven.
  • Důležité
    Hamerlík je na střídačce, hosté jsou opět v šesti.
  • Oceláři drží pásmo. Puk je za bránou Komety.
  • Odražený puk končí v ochranné síti. Vhazovat se bude před brněnským brankářem.
  • Důležité
    Oddechový čas pro Třinec.
  • Puk poskakoval na modré čáře, kde kolem něj šermovali Krajíček s Vincourem. Pak zamířil kotouč na střídačku. Vhazování ve středním pásmu. Hamerlík je v bráně, brzy však opět vyjede na střídačku.
  • Třinec je v pásmu, Hamerlík na střídačce.
  • Domácí se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
  • Gól
    Domácí se dostávají do tříbrankového vedení a Oceláři to už budou mít hodně těžké. Tomáš Vincour vyslal samotného na prázdnou bránu MARTINA DOČEKALA, který bez větších problémů zvýšil skóre na 5:2. Asistence: Tomáš Vincour, Leoš Čermák.
  • Důležité
    Chmielewski měl před sebou půl odkryté brány, jeho střelu po křižné přihrávce ale skvěle zastavil Čiliak.
  • Buly před Čiliakem vyhráli hosté.
  • Brněnský gólman má puk opět v moci a hra je přerušena.
  • Oceláři opět drží pásmo, nedaří se jim ale dostat před Čiliaka.
  • Marcinko kombinuje v rohu kluziště s Petružálkem.
  • Petružálek ještě zkouší projít středem hřiště, ale má už hodně málo času.
  • Konec zápasu.
  • Kometa ovládla čtvrté finále a DRFG Arénou zní ze všech stran "ještě jeden." Brňané zamíří v neděli na led Ocelářů, kteří budou odvracet brněnský mečbol. Ve třetí třetině jsme viděli jedinou branku, když při závěrečné hře bez brankáře ujel Martin Dočekal a bez problémů uklidil puk do prázdné brány. Kometa vede ve finálové sérii 3:1. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek čtvrtečního večera. Na počtenou.

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Roman Vlach a Hynek Zohorna.