Hokej - online přenos HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, 16. dubna 2024 18:00, Enteria arena, Pardubice - aktualizováno:

HC Dynamo Pardubice

HC Oceláři Třinec

1 : 2

(0:1, 1:1, 0:0)

• To už je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a budu se těšit u dalších přenosů.
  • Celkový počet střel na bránu: 28:20
  • Nejlepšími hráči byli vyhlášení za domácí Martin Kaut a za hosty Daniel Kurovský.
  • První finálový duel si pro sebe berou třinečtí Oceláři, kteří udrželi od poloviny zápasu svůj dvoubrankový náskok až do samého konce. Ve třetí třetině už ani do jednoho týmu branka nepadla a navíc závěr utkání měli Oceláři značně usnadnění, protože v posledních minutách neměli z důvodu dvou trestů prostor jakkoliv se usadit v pásmu a šanci srovnat.
  • Konec zápasu.
  • Dynamo to zkoušelo ve vlastním oslabení riskantně bez brankáře, ale zmohli se jen na nahození za bránu. Tam to celé dnes skončí.
  • Trest
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Richard Pánik – 2 min., vysoká hůl.
  • Hra se odehrává za Kacetlem.
  • Poulíček nahání Marinčina, ale marně.
  • Hosté dlouhými přihrávkami drží pásmo.
  • Důležité
    Další velká komplikace pro Dynamo, Voženílek ujel z trestné a dle názoru ho fauloval před střelou Hyka, kterého vykazují na trestnou lavici!
  • Trest
    Tomáš Hyka – 2 min., sekání.
  • Kaut napálil puk jen do betonu.
  • Za chvíli vyprší dlouhý Zohornův trest a Dynamo bude mít početní výhodu.
  • Přihrávku vzduchem hosté vystihli.
  • Trest
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
    Daniel Voženílek – 2 min., držení.
  • Paulovič vyhazuje.
  • Teď předvedl výborný zákrok lapačkou Will, když zachránil dezoreintovanou čtveřici domácích.
  • Pánik startoval dopředu se Sedlákem, ale u mantinelu ztratil puk.
  • Poulíček skočil do střely od modré, bude se vhazovat.
  • Hudáček trefil oblouk brány.
  • Nestrašilova střela z pokleku lízla boční síť.
  • Důležité
    Velká komplikace pro Dynamo, Zohorna dostává za vysokou hůl 2+2 minuty!
  • Trest
    Tomáš Zohorna – 2+2, vysoká hůl.
  • Třinec hrát nemůže, píská se ofsajd.
  • Dnešní utkání sleduje 10 194 diváků.
  • Voženílek předčil v silovém souboji Dvořáka a pokračuje v akci za bránou.
  • Dynamo je už zpět v pásmu, ale na Adama Musila dotírají obránci.
  • Hykova hokejka při střele nevydržela.
  • A další zblokovaná střela od hostů ze slibné pozice Mandáta.
  • Poulíček teď byl pozorný, protože musel odklidit toulající se puk na brankovišti.
  • Teď pardubický tlak hosté poměrně zásadně otupili a jsou to oni, kteří hrají před Willem.
  • Střelu od modré Will pokryl.
  • Sedlák protečoval puk k mantinelu a žene se za ním Pánik.
  • Důležité
    Prudká rána Martina Kauta zasvištěla těsně nad břevnem!
  • Nestrašil ještě před přechodem modré čáry mírně zabrzdil a mezitím se do pásma dostal Helewka. Hra je proto přerušena.
  • Poulíčkovi se zapletl puk pod brusle a nemohl tak zakončit.
  • Po nájezdu Nestrašila do Willa je hra přerušena.
  • Třinec je znovu v rovnovážném počtu.
  • Důležité
    Neuvěřitelný zákrok Kacetla! Dynamo vykombinovalo čtveřici Třince úplně na maximum a před Lukášem Radilem byla jen prázdná brána. Najednou se tam ale vzal beton Kacetla, který puk zachránil na brankové čáře.