Hokejisté Floridy nevstřelili Buffalu ani branku a potřetí v řadě prohráli

Hokejisté Floridy prohráli 0:3 v Buffalu a nebodovali v třetím duelu NHL za sebou. Sabres dnes naopak ukončili čtyřzápasovou sérii porážek. V dresu hostujících Panterů, kteří svého soupeře přestřílela v poměru 33:25, necelých 19 minut odehrál Jaromír Jágr.

Útočník Floridy Jaromír Jágr se proti Buffalu neprosadil

Útočník Floridy Jaromír Jágr se proti Buffalu neprosadil | Zdroj: ČTK

Nepříznivou bilanci Floridy nedokázal změnit ani český útočník Jaromír Jágr, jenž neuspěl při žádném ze svých čtyř střeleckých pokusů.

Navíc třetí branku vstřelil domácí Sam Reinhart v třetí třetině při vyloučení české hvězdy za hákování.

Největší překážkou pro Panthers v dnešním utkání byl gólman Anders Nilsson, jenž zlikvidoval 33 střel hostů. O první čisté konto v sezoně nepřipravil švédského brankáře ani v poslední minutě Vincent Trocheck, který z trestného střílení mířil vedle.

NHL:
Buffalo - Florida 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky: 8. Larsson, 26. Okposo, 49. Reinhart. Střely na branku: 25:33. Diváci: 18.261. Hvězdy zápasu: 1. Nilsson, 2. Reinhart, 3. Okposo (všichni Buffalo).

ČTK, Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít