Kabinu hokejové Slavie opouští osm hráčů včetně brankáře Hyláka

Slabé ekonomické podmínky a konec snah o návrat do extraligového prostředí. V hokejové Slavii tak dnes kvůli nastalé situaci skončilo hned osm hráčů. Vedení klubu se na ukončení smlouvy dohodlo s brankářem Alexandrem Hylákem, obránci Peterem Hraškem, Markem Drtinou a útočníky Jaroslavem Markovičem, Henrim Tuominenem, Milanem Mikulíkem, Tomášem Jiránkem a Michalem Dragounem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Semifinálový souboj | Foto: Daniel Martínek

„Všem hráčům děkujeme za odvedené služby pro klub a přejeme jim hodně štěstí v nadcházejícím angažmá. Vedení klubu zároveň pracuje na doplnění kádru,“ uvedl klub na oficiálním webu.

Hokejisté, kteří klub opouští, mají podle oficiálního webu Slavie již vyřízené nebo předjednané smlouvy v jiných, převážně extraligových klubech. Mikulík s Tuominenem posílí Karlovy Vary.

„Oba to jsou komplexní hráči a očekáváme, že nám pomohou s koncovkou. Oba dva útočníky dobře známe. Ve Slavii předváděli velmi dobré výkony a patřili k tahounům týmu,“ komentoval sportovní manažer Karlových Varů Jaromír Kverka na webu karlovarsky.denik.cz.

Nikola Šrámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme