Kýhos u třineckých hokejistů končí, vedení vybírá nového trenéra ze čtyř variant

Třinecké hokejisty povede v další sezoně nový trenér. Dosavadní kouč Vladimír Kýhos byl po brzkém vyřazení ve čtvrtfinále odvolán, jak uvádí klub na svém webu. Nyní probíhají jednání o jeho nástupci a vedení má údajně čtyři varianty.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vladimír Kýhos | Foto: HC Oceláři Třinec

Konec Kýhose na lavičce Třince je důsledkem předčasného konce Ocelářů už ve čtvrtfinále play-off. S tím klub, který skončil v základní části na druhé příčce, nepočítal. Prezident klubu Ján Moder uvedl, že s tak silným týmem je výsledek Ocelářů velkým zklamáním.

Kýhos měl platnou smlouvu i na příští sezonu. Sám ale přiznal, že pro něj bylo vyřazení ve čtvrtfinále taktéž zklamáním. „Připravil jsem pro vedení klubu hodnotící zprávu o uplynulé sezoně a na společné - a chtěl bych zdůraznit kultivované schůzce - jsme došli po vzájemné dohodě k závěru, že se naše cesty rozejdou,“ uvedl Kýhos.

Momentálně tedy klub řeší nové varianty, ale sportovní ředitel Jan Peterka, který se bude zabývat jednáním, jména neprozradil. „Aktuálně uvažujeme nad čtyřmi variantami. S některými vytipovanými adepty už proběhla i první jednání.“

Jméno nového trenéra by chtěl Peterka zveřejnit nejpozději začátkem letní přípravy, která by měla začít 2. května. Jak uvádí ČTK, jedním z kandidátů by mohl být kouč reprezentační osmnáctky a bývalý třinecký útočník Václav Varaďa.

Nikola Šrámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme