Sezonu určitě dohrajeme, slibuje Pitter z vedení rozvrácené hokejové Slavie

Hokejisté Slavie přes současnou neutěšenou finanční situaci dohrají prvoligovou sezónu. Ve vysílání České televize to uvedl předseda představenstva klubu Vladimír Pitter. Tým má přitom opustit v nejbližší době až dvanáct opor.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Petr Jelínek, hráč HC Slavia Praha (vlevo)

Petr Jelínek, hráč HC Slavia Praha (vlevo) | Foto: Pavel Vrtiška, HC Slavia Praha

Slavia minulý pátek oznámila, že ukončí spolupráci s některými svými hráči. Těm se to ale nelíbilo, takže se proti plánům vedení klubu ohradili.

Spor následně pokračoval tím, že hráči pražského klubu neodcestovali na zápas první ligy v Prostějově - i když tak podle nich jednali proto, že je postihla viróza. Členy A týmu tak v Prostějově nahradili junioři, kteří moravskému celku podlehli 0:13.

Manažer hokejové Slavie Bukač dal výpověď. Vedení ho prý stejně chtělo odvolat

Číst článek

Problémy týmu z Vršovic vedly k tomu, že se začalo spekulovat o konci Slavie. Člen představenstva Slavie Vladimír Pitter si však nemyslí, že by tým nedohrál sezonu.

„Slavia na 100 procent soutěž dohraje. Jsem o tom přesvědčený. Dělám tyto kroky uvážlivě a vím, co je tím všechno míněno. Jsem přesvědčen o tom, že podmínky, které hráči mají, budou dostačující k tomu, aby vhodně reprezentovali Slavii,“ řekl Vladimír Pitter pro Českou televizi.

Pitter se rovněž vyjádřil ke slovům nyní již bývalého sportovního manažera týmu Luďka Bukače, který po své rezignaci prohlásil, že hráči Slavie mají sociální problémy.

„O tom, jak se mluví o sociálních potřebách, nejsem přesvědčen,“ prohlásil Pitter s tím, že v klubu doteď panovaly nadstandardní podmínky.

Pavel Petr, Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme