Nemám hlas. Lucie Bílá musela zrušit dva vyprodané koncerty v O2 areně

Lucie Bílá musela kvůli zdravotním problémům zrušit sobotní i nedělní koncert v pražské O2 areně. Zpěvačka má zánět průdušek, a přišla proto o hlas. Lístky zůstávají platné, koncerty se přesouvají na leden 2017.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lucie Bílá musela zrušit koncert (archivní foto) | Foto: Fotobanka Profimedia

Lucie Bílá chtěla v sobotu poprvé na samostatném koncertu v O2 areně představit svou tvorbu. Vystoupení se mělo konat u příležitosti jejích padesátin, které oslavila v dubnu.

„Třicet let se připravuji na tak velký koncert. Posledních několik měsíců poctivě ladím formu psychicky i fyzicky. A teď se mi stalo to, o čem se všem zpěvákům zdá v nejhorších snech,“ uvedla zpěvačka Lucie Bílá na oficiálním profilu na facebooku.

Plány jí překazil zánět průdušek, kvůli kterému začala brát ráno antibiotika. „Dvakrát vyprodaná O2 arena a já mám zánět průdušek. Nemám hlas. Jsem zvyklá jít na pódium v jakémkoli stavu, ale nemůžu jít bez hlasu,“ vysvětlila Bílá.

Na zrušený koncert Bílé mířily tisíce lidí z celého Česka. Mohla to ohlásit dřív, stěžovali si někteří

Číst článek

„Nedovedete si představit, jak je to pro mne těžké, ale musím poprvé v životě říct: Dnes ani zítra nevystoupím. Celým svým srdcem se vám omlouvám,“ dodala zpěvačka.

Koncert z 5. listopadu se přesouvá na 8. ledna 2017 od 20 hodin a koncert z 6. listopadu se bude konat 8. ledna od 14 hodin.

Bílá, která loni v listopadu obhájila vítězství v kategorii Nejlepší zpěvačka a převzala osmnáctého Českého slavíka, za svou dosavadní kariéru prodala více než čtyři miliony nosičů.

Lucie Bílá | Foto: Český rozhlas

Anna Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme