Turné mi nejdou, možná už na žádné nevyrazím, zklamala fanoušky zpěvačka Adele

Fanoušci britské zpěvačky Adele, kteří se nedostali na některý z koncertů jejího končícího světového turné, budou mít možná smůlu. Během svého koncertu, který se konal v neděli večer v novozélandském Aucklandu, Adele divákům řekla, že „jezdit na turné není něco, v čem by byla dobrá“, a proto neví, zda ještě někdy na nějaké vyrazí, informovala agentura AP.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Adele

Adele | Zdroj: Reuters

V Aucklandu nepřálo Adele počasí a koncert odzpívala navzdory vytrvalému dešti. Na fotografiích bylo vidět zpěvačku v úplně promáčených šatech; na část koncertu si navlékla igelitovou pláštěnku. Dešti ale čelila s úsměvem a žertovala, že před vystoupením „strávila dvě hodiny úpravou účesu a líčením - pro nic za nic“.

Koncert v Aucklandu byl poslední před tím, než Adele v létě formálně uzavře turné v Londýně čtyřmi vyprodanými koncerty na stadionu Wembley.

Zpěvačka letos v únoru ovládla ceny Grammy. Proměnila všechny nominace, a domů si tak odnesla hned pět gramofonů.

Zlaté gramofonky si Adele odnesla za album roku, nahrávku roku, píseň roku, popový sólový výkon a popové vokální album. Srovnatelný úspěch sklidila už před pěti lety, kdy si z ceremoniálu odnášela dokonce šest cen. Letos při přebírání posledního Grammy se slzami dojetí pochválila svou kolegyni Beyoncé a její album Lemonade.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme