Autor

Josef Ženatý

Věk: ročník 1991

Proč jste si vybral práci právě v rozhlase? Protože je to krásná práce, při které člověk pozná spoustu zajímavých lidí, dozví se spoustu věcí a je pořád v obraze o aktuálním dění. Vzhledem k tomu, že neumím nic jiného než „mlít pantem“, volba byla jasná.

Dosavadní kariéra: Můj celý pracovní život je vlastně jen rozhlasové zpravodajství. Nejdřív jsem byl půl roku jako externista v Pardubicích. Následoval víc než rok v Centru zpravodajství v Hradci Králové, to už jsem byl řádný zaměstnanec. Když se uvolnilo zpravodajské místo v Pardubicích, neváhal jsem. A tak jsem od října 2016 zase ve městě perníku.

Zájmy a záliby: Hlavním zájmem a zálibou je moje rodina – skvělá manželka a dvě krásné dcery. Pak ještě divadlo. Velkou zálibou je i moje práce. Na víc věcí už mi nezbývá čas.

RSS autora

Články autora

|Josef Ženatý |Regiony

Policie vyšetřuje pád střechy v České Třebové jako ohrožení z nedbalosti. Viníkovi hrozí až 8 let

Policisté vyšetřují pád střechy haly v České Třebové jako obecné ohrožení z nedbalosti. Informaci Zpravodajskému webu Českého rozhlasu potvrdila mluvčí orlickoústecké policie. Viníkovi hrozí až osm let vězení. Rozbořená sportovní hala zůstává zajištěná policejními páskami. Vyšetřovatelé také dál zkoumají příčinu zřícení střechy.

|Josef Ženatý |Zprávy z domova

Cigarety už jen s obrázkovým varováním. Trafikanti nestihli doprodat zásoby

Od čtvrtka už kuřáci v trafikách koupí jenom tabákové výrobky s novým typem varování. Tím jsou odstrašující obrázky, které například ukazují, jaké následky může kouření mít. Novela zákona o potravinách, která tento druh zdravotního varování nařizuje, platí už od září. Prodejci ale měli do včerejška čas, aby staré zásoby doprodali. Ne všichni to ale stihli.