Plzeňská vůle na Realu

Když jeli fotbalisté Viktorie do Madridu na utkání Ligy mistrů se španělským velkoklubem, moc lidí nevěřilo, že tenhle souboj může pro hosty dopadnout dobře. I přes aktuální „neformu“ Realu. Plzeň ale dokázala opak.

Komentář Madrid Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Viktorie Plzeň v Madridu ostudu neudělali | Foto: Sergio Perez | Zdroj: Reuters

Viktoria totiž splnila jednu základní věc – nepropadla poraženecké náladě, nelekla se dopředu vítěze posledních třech ročníků prestižní soutěže a slavných jmen. S takovým přístupem máte šanci. A pak hrála důležitou roli obrovská vůle fotbalistů.

‚Dopředu jsou fantastičtí, ale za obranou mají dost místa.‘ Patrik Hrošovský se prosadil proti Realu

Číst článek

Po minulé vysoké porážce v Římě a výkonu, který se dá svým způsobem od určitého momentu označit i za odevzdaný, tentokrát byla na hřišti úplně jiná Plzeň. Sebevědomější, odhodlaná a přesvědčená.

Hráči plnili taktiku trenéra Pavla Vrby a nečekali jen zalezlí na náhodu. I když se v některých částech zápasu dostali pod výrazný tlak. Když ale proti vám nastoupí Modrić, Benzema nebo Bale, asi se nedá moc čekat něco jiného.

Jenže Viktoria byla zároveň nebezpečná a měla proti silnému soupeři tolik šancí… Ale nedala! A není novinkou, že třeba právě s Realem prostě musíte proměňovat příležitosti, pokud chcete uspět.

Nakonec z toho byla v Madridu prohra, ale prohra typu „nezklamali jsme“.

⚽️⚽️ KONEC ZÁPASU ⚽️
I přes prohru se dnes rozhodně není za co stydět! 👏

#fcvp #UCL #RMFCVP @UEFA Champions League

22:50 – 23. 10. 2018

12 81

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme