Nervozita v redakci: kde jsou 'hejty' na novou podobu webu? Něco je zjevně špatně

Stará zásada zní: když na nový design webových stránek nadává jen polovina čtenářů, je možné jej označit za úspěch. V redakci nám proto po startu zpravodajského serveru iROZHLAS.cz hodně zamotala hlavu lavina, která se utrhla na Twitteru. Odmyslíme-li si čtenářské příspěvky, které nás upozorňovaly na technické chybky (za což děkujeme - stále ladíme), znělo to jako vícehlasý chór. Posuďte sami:

(Aktualizováno: 12:19 21. 4. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Redakce Zpravodajského serveru iROZHLAS.cz. | Foto: Khalil Baalbaki | Zdroj: Český rozhlas

Sluší se poděkovat. Opravdu nás ty reakce potěšily. Vědomi si i druhé zásady – a sice že když nedorazí ani jeden hejt, je to víc než podezřelé – zůstáváme ve střehu. A osobní tip na závěr: díky tomuhle výčtu nakonec určitě nějaký dorazí.

Aktualizace: dorazil dřív, než autor čekal. Web Info.cz publikoval názor právníka Aleše Rozehnala, který sice nekritizuje podobu iROZHLAS.cz, ale zamýšlí se nad tím, zda by měl mít Český rozhlas svůj zpravodajský web. Jak vypadalo onlinové zpravodajství ČRo v minulosti, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

Radek Kedroň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme