Natáčení filmu s Chrisem Hemsworthem se přesouvá z Austrálie do Prahy. Tvůrci se obávají lockdownu

Australský herec Chris Hemsworth se společně s filmovým štábem přesouvá na natáčení nového akčního filmu z Austrálie do Prahy. Stojí za tím obavy z dalšího zpřísnění karanténních opatření kvůli šíření koronaviru na kontinentu, napsal server Variety.

Sydney Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Australský herec Chris Hemsworth

Australský herec Chris Hemsworth | Foto: AAP Image/Mick Tsikas | Zdroj: Reuters

V české metropoli se bude natáčet pokračování filmu streamovací služby Netflix Vyproštění, které zatím nese název Extraction 2 (Vyproštění 2).

První díl, vyprávějící o neohroženém žoldákovi na nebezpečné misi, patřil mezi jeden z divácky nejúspěšnějších snímků streamovací platformy.

Akční komedie s prvky superhrdinství. Režisér Waititi dělá z nového Thora zapamatovatelnou marvelovku

Číst článek

Hlavní roli v něm ztvárnil rovněž Hemsworth, který proslul zejména rolí Thora ve filmových adaptací komiksů vydavatelství Marvel Comics.

Jedním z důvodů změny filmové lokace může být i Hemsworthův nabitý kalendář, který neposkytuje prostor k případnému zdržení natáčení kvůli případnému nepříznivému vývoji epidemické situace v Austrálii, píše Variety. Země na konci srpna několikrát ohlásila dosud nejvyšší denní přírůstky nakažených koronavirem od počátku epidemie.

Variety připomíná, že Austrálie byla od poloviny roku 2020 až donedávna jedním z nejvyhledávanějších míst pro natáčení filmů i seriálů. Za její popularitou stála právě přísná opatření proti šíření koronaviru, díky kterým se země potýkala jenom s relativně malým počtem nakažených.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme