Kvůli druhé vlně koronaviru nebude ani mimořádný 54 ½ ročník filmové přehlídky v Karlových Varech

Čtyřdenní nesoutěžní přehlídkou chtěli pořadatelé alespoň částečně vynahradit zrušený červencový termín. Promítat chtěli od 18. do 21. listopadu v Karlových Varech.

Karlovy Vary Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Studio Najbrt představilo také vizuál 54 ½ ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary | Foto: Studio Najbrt

Bohužel situace je taková, jaká je, a musíme zrušit i tuto akci,“ vysvětluje prezident karlovarské filmové přehlídky Jiří Bartoška, který se svým týmem představil program půltého ročníku teprve před měsícem. Akce nebude vzhledem k tomu, že i nadále trvají vládní opatření kvůli koronavirové pandemii.

„Věříme, že se vše zlepší a 55. ročník proběhne v červenci v Karlových Varech jako velký, normální festival,“ dodává Jiří Bartoška. Filmová přehlídka by podle současných plánů měla začít 2. července a potrvá až do 10. července 2021.

54 ½

Po zveřejnění filmového programu 19. října pořadatelé odložili předprodej vstupenek kvůli nejistému vývoji šíření nemoci covid-19. 

Představujeme program filmů, který jsme pro vás připravili na mimořádný 54 ½ #MFFKV. Vzhledem k opatřením vlády souvisejícím s šířením koronaviru i my čekáme na další vývoj, a proto prozatím pozastavujeme spuštění předprodeje vstupenek, ohlášené na 21. 10.
kviff.com/cs/program/kat…

15:15 – 19. 10. 2020

4 6

Divákům chtěli na mimořádném ročníku promítat například britsko-kanadské drama Klícka s Judem Lawem v hlavní roli. Režisér Sean Durkin jej poprvé představil publiku letos v lednu na festivalu Sundance.

Martin Hrnčíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme