OBRAZEM: V Praze se natáčí nejdražší netflixový projekt The Gray Man. V centru se objevil i Gosling

Praha se na více než 14 dní v červenci proměnila ve filmové kulisy pro nejdražší projekt Netflixu The Gray Man. V metropoli už jsou hlavní hvězdy projektu, Ryan Gosling a Chris Evans, kteří již natáčejí po různých místech v Praze. Nechybí ani velké komparzy, do kterých zájemce nabíraly castingové agentury, nebo exploze či upravené dopravní prostředky.

FOTO Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Křižovatkou u Národní galerie v Holešovicích se řítí policejní auto, které následně vyletí do vzduchu za doprovodu hlasité exploze. Dav v okolí utíká. Další policejní auta stíhají speciálně upravenou tramvaj Škoda 14T. I takové záběry budou brzy ke zhlédnutí v novém netlixovém projektu The Gray Man.  

Film se natáčí převážně na Praze 7 a v centru města. Městská část Praha 1 kvůli filmu připravila webové stránky, na kterých se mohou obyvatelé informovat, jaká omezení je čekají.

V pátek byl například omezený vstup na jedno z nástupišť Hlavního nádraží v Praze. Právě pro natáčení této scény castingové společnosti hledaly početný komparz.

Očekává se i uzávěra náměstí Republiky, kvůli které dojde k omezení a přesměrování provozu městské hromadné dopravy. Filmaři by v Praze měli natáčet od 2. do 18. července.

Na natáčení v kulisách Prahy byli spatřeni už i herci. Ryan Gosling například točil scény u Rudolfina, před kterým bylo pro potřeby scénáře upraveno prostranství na náměstí Jana Palacha.

The Gray Man by měl být dosud nejdražším projektem Netlixu s rozpočtem 200 milionů dolarů. Příběh se točí kolem bývalého agenta CIA (Ryan Gosling), který uniká před svým bývalým zaměstnavatelem (Chris Evans).

Režiséry filmu jsou bratři Anthony a Joe Russo, kteří stojí například za hollywoodskými filmovými trháky Avengers: Infinity War nebo Avengers: Endgame. Kromě hlavních hvězd byli v ulicích viděni i další členové štábu, například Billy Bob Thornton nebo Ana de Armas.

zuj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme