V Cannes měl premiéru nový film ze světa Star Wars. Hana Sola představí tak, jak ho lidé neznají

Další film ze světa Hvězdných válek je v Evropě. Na festivalu v jihofrancouzském Cannes měl svou premiéru film Solo: Star Wars Story. Po červeném koberci se v úterý večer prošel parťák vesmírného pašeráka Hana Sola „Žvejkal“ a film osobně uvedl i režisér Ron Howard.

Cannes Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hvězdy pokračování Hvězdných válek na červeném koberci ve francouzském Cannes | Foto: Regis Duvignau | Zdroj: Reuters

Film představuje oblíbeného hrdinu vesmírní ságy Hana Sola ještě v době, kdy nemá své jméno – to dostane až v průběhu snímku.

Příběh zároveň vypráví, jak se kolem vesmírného pašeráka začínají shromažďovat jeho kolegové i to, jak prvně usedá do vesmírní lodě Millenium Falcon. Často jde o informace, které předcházejí hlavní sérii filmů.

Hana Sola hraje Alden Ehrenreich, který je stylizovaný tak, aby na něj postava ztvárněná v předchozích filmech Harrisonem Fordem seděla.

Za zmínku stojí také Woody Harrelson v roli zlodějíčka. Herec, který má za sebou spoustu rolí policajtů a vyšetřovatelů, zde hraje muže na druhé straně zákona a zjevně si to užívá.

Dvouhodinový snímek byl odlehčením filmového festivalu v Cannes, kterému jinak obvykle dominují mnohem těžší témata.

Pavel Sladký Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme