Zemřela herečka Kelly Prestonová, manželka Johna Travolty. Bylo jí 57 let

Ve věku 57 let zemřela herečka Kelly Prestonová, známá například z filmů Jerry Maguire nebo Dvojčata. Podle agentury AP to v neděli večer oznámil její manžel, herec John Travolta.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

John Travolta s manželkou Kelly Prestonovou v roce 2018 | Foto: Eric Gaillard | Zdroj: Reuters

„S těžkým srdcem sděluji, že moje nádherná žena Kelly prohrála dvouletý souboj s rakovinou prsu,“ napsal herec John Travolta, který se proslavil ústřední rolí v muzikálu Pomáda. Společně spolu měli tři děti.

Prestonová měla za sebou dlouhou televizní a filmovou kariéru a několikrát na plátně vystupovala také po boku manžela. Setkali se v roce 1988 při natáčení filmu The Experts, později spolu účinkovali například v kasovním propadáku Bojiště Země: Sága roku 3000.

Nejhorším filmem roku je muzikál Cats. Zlaté maliny se letos předávaly pouze online

Číst článek

V roce 2009 zemřel jejich nejstarší syn Jett. Rodina se následně dostala do soudního sporu s řidičem ambulance, který byl k případu přivolán. Ten čelil obviněním z toho, že se se svým právníkem snažil od hvězdného páru vynutit 25 milionů dolarů za to, že nezveřejní údajně citlivé informace ohledně okolností Jettovy smrti.

Kauza nakonec nedospěla k rozsudku, Travolta se rozhodl, že v případu nebude dále pokračovat údajně kvůli tlaku, který proces a synova smrt vyvíjely na jeho rodinu.

Prestonová i Travolta se pak vrátili k hraní, naposledy se spolu objevili ve snímku Gotti z roku 2018.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme