Návrat palubního počítače a bazukoid, objeví se ale i Hitler a Stalin. Startuje nová série Červeného trpaslíka

Oblíbený seriál Červený trpaslík se dočkal svého prodloužení. Ve čtvrtek začíná jeho nová série, která nabídne fanouškům dalších šest dílů. Pokračování dvanáctou sérií kultovního sci-fi komediálního seriálu oznámili tvůrci na Facebooku. Nová řada tak přichází téměř po třiceti letech od debutu první řady, připomíná server Radio Times.

Vesmír – tři miliony let v budoucnosti Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dvanáctá série kultovního seriálu Červený trpaslík startuje 12. října. | Foto: reprofoto Facebook/OfficialRedDwarf | Zdroj: Facebook

První díl už je ke zhlédnutí na internetu a podle zahraničních kritiků je úspěšný. Názvy nových dílů oznámili tvůrci netradičně – pomocí osmisměrky zveřejněné na twitterovém účtu. Uživatelé měli jednu hodinu na zjištění názvů šesti dílů.

Diváci se tak mohou těšit na velmi kuriózní příběhy. V jednom z dílů si Lister zahraje na elektrickou kytaru s Adolfem Hitlerem. Objeví se i Stalin. V jiném se například všichni promění na Krytony.

„Problém byl, že jsme se v masce příliš potili, a když jsme se chtěli jít nadechnout čerstvého vzduchu, umřeli jsme málem na zápal plic, protože venku bylo skoro mínus pět stupňů,“ vzpomíná pro server Digital Spy na natáčení dílu kocour Danny John-Jules.

Scenáristou je opět takzvaně na plný úvazek Doug Naylor. Na televizní obrazovky se vrátí všichni herci, které znáte z předchozích sérií. Dokonce uvidíte po osmnácti letech i palubní počítač Holly, tedy Normana Lovetta.

Kromě oblíbených herců se vrací i účinné bazukoidy. Na diskuzních serverech se tak rozpoutala debata, jestli se nevrátí i Polymorph.

rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme