Star Trek se vrací. Podívejte se na první záběry pokračování seriálové legendy

Na internetu je první trailer k novému pokračování legendárního seriálu Star Trek. Nový seriál se jmenuje Star Trek Discovery a už teď je známo, že diváky zavede 10 let před dobrodružství kapitána Kirka a Spocka - hlavní aktéry původního seriálu i nejnovějších filmů.

USS Discovery Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Posádka hvězdné lodi v čele s kapitánkou bude čelit nebezpečí v podobě agresivních Klingonů a bude operovat na samé hranici prostoru Spojené federace planet, což je něco jako mezihvězdná Organizace Spojených národů s centrem na Zemi.

Reakce fanoušků na trailer jsou rozporuplné. Někteří na sociálních sítích video přirovnávají k počítačové hře a tvrdí, že to už nebude starý dobrý Star Trek. U části ale převažuje nadšení z toho, že jeden z nejoblíbenějších sci-fi seriálů všech dob bude pokračovat. Premiéru bude mít během letoška ve Spojených státech.

Matěj Štýs Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme