Star Trek se vrací. Podívejte se na první záběry pokračování seriálové legendy

Na internetu je první trailer k novému pokračování legendárního seriálu Star Trek. Nový seriál se jmenuje Star Trek Discovery a už teď je známo, že diváky zavede 10 let před dobrodružství kapitána Kirka a Spocka - hlavní aktéry původního seriálu i nejnovějších filmů.

USS Discovery Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Posádka hvězdné lodi v čele s kapitánkou bude čelit nebezpečí v podobě agresivních Klingonů a bude operovat na samé hranici prostoru Spojené federace planet, což je něco jako mezihvězdná Organizace Spojených národů s centrem na Zemi.

Reakce fanoušků na trailer jsou rozporuplné. Někteří na sociálních sítích video přirovnávají k počítačové hře a tvrdí, že to už nebude starý dobrý Star Trek. U části ale převažuje nadšení z toho, že jeden z nejoblíbenějších sci-fi seriálů všech dob bude pokračovat. Premiéru bude mít během letoška ve Spojených státech.

Matěj Štýs Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme