Disney se snažil schovat loď Millennium Falcon ze Star Wars před fanoušky. Zapomněl ale na Google Maps

Filmová společnost Disney chtěla schovat jednu z nejznámějších filmových lodí, Millennium Falcon z Hvězdných válek, před zraky fanoušků. Nepodařilo se jí to. Zapomněla totiž na internetové mapy Google Maps.

Doporučujeme Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ukrytá loď Millennium Falcon z Hvězdných válek | Foto: Google Maps | Zdroj: Google Maps

Filmaři k zamaskování lodě použili kontejnery, které se používají po celém světě k přepravě zboží na lodích. Ze stran tak Millennium Falcon vidět nebyl, píše server Independent.

Devátou epizodou to neskončí. Fanoušci Star Wars se dočkají další trilogie

Číst článek

Disney ale podcenil fanoušky, kteří hledají další informace o příštím dílu ze série Hvězdných válek, Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi (Hvězdné války: Epizoda VIII – Poslední z Jediů).

Fanoušci pomocí satelitních záběrů na Google Maps zjistili, že známá loď je ukrytá kousek od dálnice M3 v hrabství Surrey ve Velké Británii, asi 40 kilometrů západně od Londýna.

Zde se nachází známá filmová studia Longcross, kde se kromě Hvězdných válek natáčely třeba snímky Thor: Temný svět, bondovka Skyfall nebo Strážci galaxie.

Loď najdete východně od zobrazené pozice.

pj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme