‚Čtyři měsíce nevyšel ze střižny.‘ Tarantino stihl dokončit nový film, aby mohl soutežit v Cannes

Americký režisér Quentin Tarantino stihl dokončit svůj nový film Tenkrát v Hollywoodu a snímek se tak bude moci zúčastnit hlavní soutěže na festivalu v Cannes. Na francouzskou Riviéru dorazí i hlavní hvězdy filmu Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Margot Robbieová, oznámil dnes ředitel přehlídky Thierry Frémaut.

Cannes Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Režisér Quentin Tarantino

Režisér Quentin Tarantino | Foto: Gage Skidmore | Zdroj: Flickr

„Obávali jsme se, že film, který jde do kin až koncem července, nebude hotový, ale Quentin Tarantino čtyři měsíce nevyšel ze střižny,“ uvedl Frémaut v tiskovém prohlášení.

Nový film režiséra, který v Cannes získal hlavní cenu - Zlatou palmu - už v roce 1994 za snímek Pulp Fiction, se odehrává v Hollywoodu 60. let a natočen byl na motivy skutečných událostí. Hlavními postavami jsou bývalá televizní hvězda Rick Dalton (DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér a nejlepší přítel Cliff Booth (Pitt), kteří se snaží najít si své místo v měnícím se filmovém průmyslu.

Robbieová hraje v bezmála tříhodinovém snímku těhotnou herečku Sharon Tateovou, manželku režiséra Romana Polanského, kterou bestiálně zavraždila skupina kolem Charlese Mansona.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme