Nadšení i zklamání. První den Colours of Ostrava zahráli OneRepublic či Zrní, Gouldingová koncert zrušila

Nadšení i zklamání v jednom. Tak by se dal popsat první den hudebního festivalu Colours of Ostrava. Průmyslový areál v Dolních Vítkovicích oživilo několik interpretů v čele s americkou kapelou OneRepublic. Druhá zahraniční hvězda jubilejního dvacátého ročníku, britská zpěvačka Ellie Gouldingová své čtvrteční vystoupení kvůli zdravotním důvodům zrušila.

Ostrava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Frontman skupiny OneRepublic Ryan Tedder

Frontman skupiny OneRepublic Ryan Tedder | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz

Vůbec první koncert letošního ročníku festivalu odehrála kapela Zrní. Do Ostravy přivezla svou novou desku Široko daleko. O první zahraniční vystoupení se postarala kapela OneRepublic.

Frontman skupiny Ryan Tedder mezi písněmi vzpomínal na svou dávnou návštěvu České republiky.

Šlo prý o první zahraniční zemi, kterou navštívil, jelikož tu žije část jeho rodiny. Pokoušel se i o několik českých slov.

Colours of Ostrava | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz

Koncert jeho kapely trval hodinu a půl a fanoušci z něj odcházeli nadšení. Zklamaní jsou ale fanoušci zpěvačky Ellie Gouldingové. Ta svůj čtvrteční koncert totiž zrušila ze zdravotních důvodů. Její místo v programu zaplní francouzský hudebník Kavinsky, místo něho pak vystoupí česká kapela Chinaski.

Jednu její píseň ale přeci jen návštěvníci festivalu už měli možnost slyšet. Hit Burn zahrála kapela OneRepublic, jelikož skladbu pro Ellie Gouldingovou zkomponoval přímo Ryan Tedder.

abu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme