Zpěvačka skupiny Cranberries zemřela přirozenou smrtí. Policie vyloučila trestný čin

Podle britské policie zemřela 46letá irská zpěvačka Dolores O'Riordanová v pondělí přirozenou smrtí. Scotland Yard v prohlášení uvedl, že vyloučil podezření na trestný čin. Přesnou příčinu úmrtí frontmenky kapely Cranberries ale určí až koroner.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dolores O'Riordanová z kapely The Cranberries | Zdroj: Reuters

Zpěvačku našli v pondělí ráno mrtvou v jejím hotelovém pokoji v centru Londýna. Do britské metropole přijela, aby spolu s ostatními členy skupiny nahrála novou verzi svého největšího hitu Zombie.

Policie čeká na zprávu koronera, je ale pravděpodobné, že zemřela přirozenou smrtí. Dolores O'Riordanová trpěla bipolární poruchou.

Zpěvačka se potýkala s řadou zdravotních problémů. Loni v květnu kapela zrušila část turné poté, co zpěvačce lékaři nařídili klid kvůli problémům se zády. V listopadu 2014 napadla policisty na newyorském letišti.

Podle lékařských posudků nebyla v době incidentu schopná zdravého úsudku a nevzpomínala si na něj. „V únoru 2016 prohlásila, že chce své duševní zdraví zlepšit pomocí hudby, tance a vystupování,“ připomněla britská stanice Sky News.

Jaromír Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme