Do Ostravy přijede německý DJ Robin Schulz. Vystoupí na festivalu Beats for Love

Na ostravském festivalu taneční hudby Beats for Love se letos v červenci představí německý DJ a producent Robin Schulz. Přijede i nizozemské duo vystupující pod názvem Chocolate Puma, oznámil v úterý jeden z pořadatelů Kamil Rudolf. Přehlídka se v Dolních Vítkovicích uskuteční od 3. do 6. července.

Ostrava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na hlavní multižánrové scéně bude Robin Schulz jednou z hlavních hvězd. Německý DJ a producent je na 60. místě v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs.

Známý je především díky svým remixům na skladby Prayer In C a Waves, která byla nominována na Grammy, a také skladbě Sugar. „Tato světová hvězda zahraje hned úvodní den festivalu,“ řekl Rudolf.

V létě podle něj do industriálního areálu dorazí i nizozemský projekt Chocolate Puma. „Na scéně působí bezmála dvacet let a na svém kontě má duo producentů více než 400 skladeb,“ uvedl Rudolf. Na festivalu dle jeho slov vystoupí i americký DJ Jauz, který je známý širokým multižánrovým záběrem.

Festival Beats for Love letos nabídne více než 400 umělců z celého světa, kteří vystoupí na 13 pódiích. Návštěvnost překračuje v posledních letech 40 000 lidí.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme