Dvanáct písní o radosti, oddanosti i přátelství. Skupina Bon Jovi vydává nové album Forever

Otočte volume doprava! Takhle skupina Bon Jovi vyzývá své posluchače, aby si zesílili rádio a pořádně nahlas si poslechli jejich novou desku. Album Forever vyšlo v pátek.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Richie Sambora a Jon Bon Jovi po pěti letech na jednom pódiu

Richie Sambora a Jon Bon Jovi | Foto: Aaron Josefczyk | Zdroj: Reuters

Přátelství, radost z ryzí hudby a taky oddanost Johna Bon Joviho k jeho manželce. I o tom všem američtí rockeři z New Jersey zpívají na své nové desce. Je jakousi reflexí muziky, díky které Bon Jovi v 80. letech dokázali k rockové hudbě přilákat ještě víc posluchačů.

Přehrát

00:00 / 00:00

Poslechněte si celou reportáž

„Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, kde beru inspiraci, a jak skládám písně, tak vás teď vyvedu z omylu,“ i takhle zve Jon Bon Jovi fanoušky do své hudební kuchyně a popisuje jim, jak některé nové songy vznikaly.

Taylor Swift hrozí pokuta za překročení hlukových limitů. Za hlasité koncerty může platit až 300 000 eur

Číst článek

„Uprostřed noci jsem se probudil, okamžitě jsem si sedl vedle postele a tužkou na podlaze jsem začal psát první sloku. Ráno jsem se probudil, klopýtal jsem po schodech a broukal jsem si melodii. Zazpíval jsem ji mému kamarádovi Billymu, který mi řekl: dneska na tomhle songu musíme zapracovat,“ doplňuje Jon Bon Jovi.

Na šestnácté studiové desce Forever je dvanáct nových písní. Skupina si je nadělila k loňskému 40. výročí od založení. Vychází necelé dva roky po té, co frontman Jon Bon Jovi podstoupil operaci hlasivek.

Na pódia by se podle svých slov chtěl vrátit co nejdříve a podávat opět dokonalé výkony.

Zástupy fanoušků, několik platinových desek, jedna cena Grammy a taky astronomické výdělky. To všechno mají za sebou členové skupiny Bon Jovi. A ani krátká pauza v devadesátých letech, kdy se věnovali sólovým projektům, jim na tomhle všem neubrala.

Jiří Štefl Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme