OBRAZEM: Raye, Milky Chance nebo Michael Kiwanuka. Prahu rozezněl festival Metronome

Pražské Výstaviště se již po sedmé proměnilo v areál festivalu Metronome Prague, kde si od čtvrtka až do nedělního rána mohli návštěvníci užít více než osm desítek hudebních vystoupení. Hlavním lákadlem pořadatelů byli němečtí Milky Chance či autor znělky seriálu Sedmilhářky Michael Kiwanuka. Jasnou královnou programu byla ale britská zpěvačka Raye. Hojný počet fanoušků přilákala také oslava 70. narozeniny Michaela Kocába.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letošní program Metronome Prague od čtvrtka do nedělního rána nabídl na třech venkovních a stejném počtu vnitřních scén osm desítek hudebních vystoupení. Pořadatelé se spojili se studentským projektem Kreativní kampus, který zajišťuje divadelní program.

Nedílnou součástí bylo i výtvarné umění. Poprvé na Metronome Prague otevřeli vlastní Met Gallery - výstavní prostor současného umění, kde se zájemci mohou zapojit do 3D tisku jednoho z děl.

Letošní ročník Metronome Prague navštívilo podle pořadatelů téměř 20.000 lidí. „Festival si uchoval rodinnou atmosféru a i přesto, že letos cílil na mladší publikum, udržel si pestrost napříč generacemi,“ uvedli pořadatelé s tím, že 27. června začne předprodej vstupenek na 8. ročník, který se bude konat 19. až 21. června 2025.

Zuzana Jarolímková, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme