Písničkářka Kaczi pokřtila album Nahá. Jeho vydání oslavila koncertem v ostravském rozhlase

Písničkářka Kaczi vydala své první CD album s názvem Nahá. Pokřtila ho na koncertě v Českém rozhlase Ostrava. Podívejte se na video záznam.

Video Ostrava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Koncert spojený s křtem CD se dlouho připravoval, byl ale dlouhé měsíce odkládán kvůli nepříznivé covidové situaci. Nakonec se to podařilo ve středu 13. října.

Spirituál kvintet se po šedesáti letech loučí. V pražské Lucerně odehraje poslední koncert

Číst článek

Kaczi na koncertě doprovodilo několik dalších muzikantů – za bicími se objevil Matěj Drabina (bubeník Bandjeez, kapely Davida Stypky), na basu hrál Lukáš Hradil, který CD Nahá produkoval.

Album Nahá pokřtila ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ředitelka festivalu Colours Zlata Holušová. A jako speciální host vystoupil slovenský písničkář Juraj Hnilica.

Kaczi (vlastním jménem Kateřina Kouláková) je česká zpěvačka, písničkářka, hudební skladatelka a textařka.

Hraje na klavír, kytaru, akordeon a ukulele, zároveň zpívá. Hudbu i texty si skládá a píše sama. Studovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.

V roce 2012 vyhrála soutěž Czechtalent s autorskou písní Něha, zkušenosti sbírala také jako buskerka, věnovala se tedy pouličnímu hraní v řadě evropských měst. Zahrála si také na Colours of Ostrava, koncertovala i v olomouckém rozhlase. A v letech 2018 a 2019 byla nominovaná na cenu Jantar v kategorii Interpretka roku.

František Tichý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme