Kiss oznámili poslední turné. ‚Bude to závěrečná oslava i poslední šance,‘ uvedla rocková skupina

Populární americká rocková kapela Kiss oznámila, že uspořádá své poslední světové turné. Program koncertů hodlá zveřejnit v nadcházejících týdnech. Informovala o tom televize CBS.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rocková skupina Kiss bude mít poslední světové turné | Foto: Steve Marcus | Zdroj: Reuters

Skupina oznámila, že uspořádá své poslední turné, ve středu při vysílání populární talentové soutěže Amerika má talent. Turné ponese název „End of the Road“ (Konec cesty).

V Praze zahráli legendární Kiss. Nechyběly petardy ani plivání umělé krve

Číst článek

„Všechno, co jsme vybudovali, a vše, čeho jsme dosáhli v posledních čtyřech dekádách, by se neuskutečnilo bez milionů lidí po celém světě, kteří zaplnili kluby, arény a stadiony... Toto bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šanci pro ty, kteří nás ještě neviděli,“ uvedla skupina Kiss v prohlášení. Nadcházející turné přitom označila za své dosud největší.

Skupina Kiss byla založena v roce 1973. Za tu dobu vydala 20 studiových, osm koncertních a 13 kompilačních alb. V letech 2000-2002 měla turné „The Farewell Tour“, které tehdy označila za své poslední.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme