Kapela Lake Malawi, známá z Eurovize, hostila na chatě v Beskydech další Koncert pro jiné myšlenky

Chinese Trees nebo Friend of a Friend, to jsou hity, které proslavily českou kapelu Lake Malawi. Právě tato tříčlenná hudební skupina z Třince v pátek večer hrála živě na Radiožurnálu - v dalším ze série Koncertů pro jiné myšlenky.

Třinec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Název sice může připomínat stát v jihovýchodní Africe, ale skrývá se za ním kapela, kterou založili tři mladí muzikanti z Třince. A její pojmenování odvodili nikoliv od zeměpisu, ale od písně Calgary skupiny Bon Iver.

Kapela Tata Bojs hostila další Koncert pro dobré myšlenky. Ve zkušebně s nimi byl i David Vávra

Číst článek

Loni Lake Malawi reprezentovali Česko v soutěži Eurovize a na britských hudebních serverech se o ní psalo jako o kapele se silnými vokály a zvukem, který v tom dobrém odkazuje k 80. letům.

Páteční koncert se přenášel z Beskyd, protože hudebníci v čele s frontmanem Albertem Černým přivítali štáb Radiožurnálu na své oblíbené chatě. No a u krbu se jen nehrálo a nezpívalo, došlo i na příběhy z tohoto kraje, z česko-slovensko-polského pomezí, na historky z cestování a také surfování.

Tomáš Černý, Vojtěch Tomášek, onz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme