Rocková kapela Metallica má ,svoji‘ whisky. Při zrání na ni působily vibrace vybraných písní skupiny

Americká metalová kapela Metallica propůjčila název své písně Blackened (Začerněno) z roku 1988 americké whisky. Během zrání na pálenku v sudech působilo vibrování vyvolané pouštěním vybraných songů skupiny, což ovlivnilo vzájemné působení molekul, a tím i chuť, pochlubila se metalová formace na svých internetových stránkách.

Los Angeles Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Skupina Metallica | Foto: Oficiální Facebook Metallica

Whisky s názvem Blackened American Whiskey má být k dostání od konce tohoto týdne v některých amerických městech a ve dvou internetových obchodech. Její název odkazuje na píseň, která vyšla na legendárním albu ...And Justice For All z roku 1988.

Metallica zahrála v Praze. Došlo i na Jožina z bažin a práškovací letadlo

Číst článek

Nápoj temné barvy vznikl ve spolupráci s renomovaným lihovarníkem Davem Pickerellem. „Nejvyšším cílem Metallicy je být ve spojení se svými fanoušky - prostřednictvím alb, koncertů a stále více i jakýmkoli jiným způsobem, který vytváří další pouto,“ zdůvodnili hudebníci svůj profesní exkurz do oboru lihovarnictví.

Kapela v čele s frontmanem Jamesem Hetfieldem letos v únoru zahrála i v Česku. V pražské O2 asi nejvíc překvapila svou interpretací hitu Ivana Mládka Jožin z Bažin.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme