VIDEO: Pec nám spadla. Zazpívejte si českou lidovku s Mickem Jaggerem z Rolling Stones

Zpěvák legendární skupiny Rolling Stones Mick Jagger v Praze rozšířil svůj repertoár o českou lidovku. Na svém účtu na sociální síti Instagram zveřejnil krátké video, ve kterém hraje na kytaru a zpívá píseň Pec nám spadla. Notoricky známý popěvek si v jeho podání mohli už ve středu vychutnat návštěvníci pražského koncertu skupiny.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mick Jagger, zpěvák Rolling Stones | Foto: Vít Šimánek | Zdroj: ČTK

„Tohle je moje verze české písně Pec nám spadla," napsal Jagger na Instagramu k videu. V krátkém úryvku zjevně dobře naložený Brit s úsměvem a silným přízvukem dvakrát česky zazpívá „Pec nám spadla, pec nám spadla, kdopak nám ji opraví".

Překvapivou „cover verzi" doprovází většinou nadšené komentáře Jaggerových fanoušků. Nechybí mezi nimi ani překlad textu do angličtiny. Zhruba za dvě hodiny od zveřejnění měl příspěvek na sociální síti téměř 100 tisíc zhlédnutí.

Rolling Stones ve středu v Praze hráli už pošesté. Jagger koncert zpestřoval českými průpovídkami. „Ahoj Praho, to je krásná letní noc," pozdravil například posluchače v úvodu vystoupení. Show vidělo kolem 50 tisíc diváků všech generací.

Pořadatelé koncertu očekávali nejméně 50 tisíc diváků. | Foto: Vít Šimánek | Zdroj: ČTK

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme